Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vehetném rá a szüleimet?

Hogy vehetném rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék egy Yorkshire terriert, de a szüleim nem engedik, Azt monták hogyha 6. osztályban kitűnő tanuló leszek. Hát az sose történhet meg. Hogyan vegyem rá őket?
2011. jún. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

miért tök könnyű kitűnőnek lenni!

egész évben tanulsz!ennyi a titka! és nagyon SOKAT!!

azért hogyha nagyon de nagyon szeretnél egy kutyát akkor

tanulj:D

2011. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.kutyának nem való...főleg nem 5.esnek
2011. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pedig tudnám gondozni, mert már van 1 tekim és egy perzsacicám
2011. jún. 10. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
A 6.oszt. nem nehéz.Csak a történelem kicsit húzós,de ez minden évben egyre rosszabb lesz.Nem kell majd halálra tanulnod magad.Higgy nekem,én most végeztem a hatodikkal.
2011. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a gondozással van a probléma,hanem a neveléssel.A yorkie-k,bár első látásra,,cukimuki"kiskutyák(no és persze divatkutyák,sajnos!)valójában-ahogyan rendes nevében is benne van-terrierek,kőkemény jellemmel és makacssággal.Nem kevés hozzáértés,kutyás tapasztalat szükséges ahhoz,hogy akár egy yorkie-t úgy meg tudj nevelni,hogy ne nőjön a fejedre.Hiába kicsi,nála is éppúgy tisztázni kell,ki a falkavezér és hol van az ő helye a rangsorban,mert igen hamar átveszi a vezető szerepet,ha nem figyelnek rá kellően oda.Azt pedig már hadd ne részletezzem,hogy egy ilyen(egészséges)kiskutya ára 80-100.000 ft-tól felfelé kezdődik,tehát előbb érdemes egy kicsit gyűjtögetni rá,illetve jópár kutyás könyvet,s fajtaismertetőt elolvasni.Arról nem beszélve,hogy a minőségi táp,oltások,felszerelések sem kevés kiadás...Először meg kellene beszélni ezeket a családdal,s eldönteni,valóban ez a fajta való-e nektek(mert az,hogy aranyos,többnyire nem elég ok,hogy kutyát válasszunk)s ha mindenki mellette döntött,el lehet kezdeni gyűjtögetni.
2011. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
unokanővéremnek van yorkija éas semmi baja mincs vele, nyugodt kutyafajta
2011. jún. 11. 07:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jó idegrendszerű kiskutya,helyesen van nevelve és le van mozgatva,nyugodt természetű is lehet:)
2011. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!