Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Hogyan vehetném rá a szüleimet a kutyára? Többi lent. Help.

Figyelt kérdés
Több éve próbálom a szüleimet meggyőzni hogy kapjak egy kutyát..de szerintük "nem foglalkoznék vele és mindent tönkretenne" ..pedig foglalkoznék vele,a szabadidőmet csak is vele tölteném..szükségem van nekemis egy kutyára úgy mint a többi gyereknek. van egy kutya ami ami nagyon tetszik a bichon havanese..egy barátnőmnek van olyanja és nagyon édes,kicsi,aranyos és nem bánt senkit sem..igazi családi kutya.. hogy vehetném rá a szüleimet?:(
2010. dec. 19. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ch... Mindenki ezt mondja...
2010. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mmint? ezt h érted?
2010. dec. 19. 14:17
 3/17 anonim válasza:
nyugi nekem se engedték meg majd beletöretsz pedig én egy Yorkshire terriert akartam
2010. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

deokosittmindenki -.-


Figyelj , milliárd ilyen kérdés van, keress rá, és ott találsz dolgokat.


Amugy, én 4 évig könyörögktem kutyáért, és nagyon igyekeztem a suliba,sokat segitettem a házimunkába, és

holnap után reggel megyónk a yorkimért. :)

KItartást neked.

2010. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*megyünk
2010. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

suliban is szinte kitűnő vagyok meg minden :S semmi baj nincs velem.. akkor meg?:/

mit mondjak nekik amitől megenyhül a szívük?? kb 9éves koromtól kérem őket..

2010. dec. 19. 14:23
 7/17 anonim ***** válasza:

Találsz itt rengeteg ilyen kérdést, hogy: hogyan vegyem rá szüleimet egy kiskutyára? Keress rá és nézelődj ott.

Amúgy szeritem a szüleid attól tartanak, hogy most még azt mondod foglalkoznál vele. De aztán jön az, hogy tönkretesz velemit (a kiskutya bizony rág), nincs időd, kedved stb. elvinni sétálni, és a többi és a többi. Szóval én nem ellened beszélek, nekem is minden vágyam, hogy végre meglegyen a saját kertesházunk, ahová beszerezzük a kutyánkat. Mondjuk én már nem a szüleimmel élek. De ők attó tartanak, hogy most még gondját viselnéd, mert hú de jó van kuyám. De késöbb már úgy gondolják, hogy egyre több feladat rájuk hárulna a kutyanevelés terén. Szóval valahogyan erről győzd meg őket és ha sikerül és van rá pénzetek is...kitudja. Lehet megkapod az áhított kutyust. Minden esetre ha erre kerül a sor jó, megbízható helyről vegyétek meg azt a kis szőrmók-bohócot. (Nem rossz értelemben írtam a bohócot, hanem néha minden kutya olyan tündérin tud bohóckodni.)

2010. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Volt egy perzsa macskám és vele is annyit törődtem és játszottam és egyáltalán nem hanyagoltam el..abból észrevehették volna hogy igenis törődnék a kutyussal is:S
2010. dec. 19. 14:30
 9/17 anonim ***** válasza:
inkább arra kérd őket, hogy egyezzenek bele, hogy a helyi menhelyen önkéntesként besegíthess...aztán majd pár hónap múlva kérj onnan egy kutyust
2010. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én is rengeteget könyörögtem kutyáért.

aztán kaptam is, mondjuk nem ilyen trendy fajtát, de nem is olyat akartam xd

8-9 éves voltam amikor kaptam. aztán egy ideig kicsit erősebb volt mint én, néha szenvedtem iis vele :) aztán kialakult a napi séta, és ha nagyon hideg volt, vagy nagyon meleg, akkor nem mindig volt kedvem vinni. aztán már rám kellett szólni h foglalkozzak vele, etessem, takarítsak utána.

pedig hidd el. az eljén én is nagyon lelkes voltam, csomót olvastam kutyákról, egyébként én is kitűnő voltam (a kuty miatt sikerült is kicsit rontanom)

aztán most itt rohadok az egyetemen, és lelkiismeretfurdalásom van, h a kutyán ott van tőlem 150 km-re, és nem tudok vele napi szinten foglalkozni.

a kutya nem játék. és nem is pár hónapra szól.

érdemes meggondolni...

de ha úgy döntesz, akkor jó kutyázást :)

2010. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!