Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jajj mit lehet csinálni a...

Jajj mit lehet csinálni a szájával? :D

Figyelt kérdés
Kipróbáltunk egy új konzerves kutyakaját, ami egyébként ízlik neki:) a baj az, hogy 2-3 nappal ezelőtt ette, de még mindig rettenetesen büdös a szája:$:D még csak 1 éves, még sosem volt ilyen büdi..majd elmúlik ez? vagy van olyan kutya "fogmosó csont" (nem tudom mi a neve), ami esetleg elmulasztja? A kérdésem ne értsétek félre, annyira nem zavar, csak nem szoktam hozzá..szegény jön puszit adni, de ha megérzem a szagot végem:D (amúgy nem vagyok finnyás, tényleg nagyon fura szagú)
2011. jún. 10. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én "+" alakú, zöld színű, mentás, gumiszerű, kutyáknak való nasit szoktam venni. Ha már tényleg gáz.. :D Egymagában, általában kisállat kereskedésben lehet kapni. A széklete viszont zöld lesz tőle. :))

A múltkor láttam a Rossmannban kutya fogkefét.. hát.. nem t'om.. inkább a nasik. :)

2011. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dejó:) köszi, kipróbálom:P
2011. jún. 10. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
NE(!!!) etesd konzervvel szegény kutyát. Mit gondolsz, miből lehet az a kaja, ha ilyen büdös?? Adj neki normális száraztápot, jó minőségűt, nem Pedigree féle szarokat és nem lesz büdös.
2011. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) félévente ha 2 dobozzal kap... nem úgy büdös h büdös, kaja szaga van..egyszerűen nem bírom ennyi.
2011. jún. 10. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!