Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp a Happy Dog? Angol...

Milyen táp a Happy Dog? Angol bulldognak megfelelő?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szar. Alig van benne hús, és sok benne a gabona. Vegyél Acanát (60% hústartalom, semmi gabona), vagy Orijent (70% hús, szintén no gabona)
2009. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem a legjobb. Én is az Acana és Orijen tápokat javasolnám. www.acana.hu, www.orijen.hu
2009. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Azért szarnak éppen nem nevezném. Attól, hogy nem a világ legjobb tápja, még a prémium kategóriába tartozik. Elismerem, hogy a többiek által említettek lehetnek jobbak, de szerintem rossznak nem lehet nevezni. Szarnak meg pláne nem.
2009. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is az Acana-t hallottam,hogy jó,mostmár biztos azt veszek a kutyusnak.
2009. márc. 21. 09:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Eucanubát vagy Real Nature-t adok a francia bulldogomnak. A real nature még az állatorvos szerint is nagyon jó, 90% hús van benne. De a száraz Hill's tápot is nagyon szerette. Én nem szeretem az ilyen no name kajákat adni neki, mivel a francia, akárcsak az angol bulldog nagyon kényes kutya. Ha azt akarod, hogy egészséges maradjon, ne sajnáld a pénzt a jobb minőségű tápra.
2009. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
16.25: Jó lenne ha elolvasnád az összetevőit annak amivel etetsz. A Real Nature száraztápjában 33.5% hús van. Vagy a matekkal van gond? Van itthon egy próbacsomag, ez van a hátulján: 17% Black Angus marhahús, 10% kacsahús, 6.5% Menhaden hering. Nos, akkor ez hol 90%? A konzervjében 80% hús van, de az nem száraztáp... Amúgy ha már a no name tápoknál tartunk, a Real Nature a Fressnapf saját terméke. Mindezekmellett tényleg nem rossz táp.
2009. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17:05! egyáltalán nincs gond a matekkal, de nem is a száraz tápról beszéltem, és ettól még egyáltalán nem kell bunkónak lenni. Azt hittem ez az oldal nem egymás fikázásáról, hanem a másik segítéséről szól.

A Happy dognak konzervje is van, és nem csak száraz tápra irányult a kérdés! De ezzel csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítottad ki.....

2009. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

LOL Xd Szerintem itt meg száraztápról van szó...

A 80% hús meg még mindig nem 90%. Szóval mégiscsak gond van a matekkal.

2009. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

Táp = száraztáp

Ha a konzervről beszélt volna a kérdező akkor úgy kérdezi hogy milyen a Happy Dog konzervje? Gondolkozz már egy kicsit.

2009. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Chameleon00 válasza:

Akkor tisztázzuk. A kutya őse a farkas.

Ahogy a farkas sem, úgy a kutya sem húsevő!

Mindenevő.

Az elejtett zsákmánynak a belét és a belső szerveit ette meg először. Szüksége van a növényi rostokra, minimum 40%-ban.

(Tenyésztő vagyok, több mint tíz éve)

A happydog egy nagyon jó és kímélő táp. A bárányos, kiváló a bulldognak. Kerülni kell a csirkést, mert allergiát okozhat

2020. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!