Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van a helye a kutyádnak?

Hol van a helye a kutyádnak?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem hogy a lakásban, hanem a szobádban. Van külön helye a szobádban? Csináltál neki kis "vackot" ahova be tud menni és közben veled van a szobádban?

Bocsi ha hülyén fogalmaztam..


2011. jún. 12. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az udvaron van házuk,de legszívesebben az ajtó előtt fekszenek,vagy a garázsban,ha nagy a meleg. A házban van párnájuk,de inkább a kövön fekszenek,vagy a nappali közepén,illetve,ha engedélyt kapnak,imádnak a kanapén,vagy az ágyon aludni :)
2011. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok jó választ! :)

Az én kutyám nem sokszor van bent a szobámba, de ha bejön, akkor is az ágyamon, vagy a padlón fekszik, de van neki plédje, amit néha le szoktam neki rakni. Amúgy van kosara (ágya) abba szokott inkább lenni, de sok helye van a lakásban. :)

2011. jún. 13. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!