Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bejött egy keverék kutyus...

Bejött egy keverék kutyus hozzánk . Micsináljak vele?

Figyelt kérdés
Megetettem megitattam de nem akar elmenni...itt vonyít..meg nem tarthatom..mit csináljak vele? Nálunk pénzbe kerül állatmenhelyre bevinni :S
2011. jún. 14. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj ki hirdetéseket, hogy keverék kutyus ingyen elvihető tőletek. Nyomtass ki pár ilyen lapot, ragaszgasd ki a környéken, meg netre is felteheted apróhirdetéses oldalakra pl., vagy WIWre, Facebookra, stb. .
2011. jún. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha adtál neki enni-inni, még jó, hogy nem akar elmenni. Adj fel hirdetéseket, plakátolj.
2011. jún. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert, hogy gazdát találj neki! Bár szerintem minimális az esély nagyon.. :(
2011. jún. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szegény :S magára semmiképp ne hagyd ha kitették az utcára szegényt akkor most csak rád számíthat és persze hogy nem fog elmenni tőletek ameddig csak tudod etesd és hírdessed meg interneten mindenképp hátha valaki befogadja.
2011. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!