Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Javasolnatok egy eledelt...

Javasolnatok egy eledelt amitol egy nemet dog ''kitelik''?

Figyelt kérdés
ugy ertem hogy ne legyen olyan csontos..nyilvan elhizni sem fog,de azert maradjon rajta valami..az enyem kap chappit es friskiest,es hazikosztot..husokat meg leveseket mert imadja,persze fuszerek nelkul..de ezektol nem tud meghizni..nem sovany,2allatorvos velemenye az volt hogy nagyon jol nez ki,ugyan meg szedhetne fel par kilot,de meg voltak elegedve..mindenki szerint megfelelo a sulya,de en szeretnem ha kicsit husosabb lenne..
2011. jún. 14. 16:23
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
baloldalt felul ra is lehet nagyitani
2011. jún. 14. 18:04
 22/33 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem sovány, de ha ennyire hízlalni szeretnéd, akkor adj neki a Chappy helyett húst(mert ebből ugyanazon az áron veszel színtiszta fehérjét és nem színezőanyagokat) vagy próbálj ki egy középkategóriás tápot mint például Josera, Dog Chow.

Ha nincs ezekre pénzed akkor még talán a Darling is jobb mint a Chappy vagy a Friskies.

2011. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
mar irtam..hogy a penz nem akadaly..nekem fontosak a kutyaim es szerencsere jol allunk es tudom oket kenyeztetni:)
2011. jún. 14. 19:02
 24/33 anonim ***** válasza:
gyönyörű szép izmos, tovább ne hizlald. én kértem hogy tegyél fel képet
2011. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Bocsi nem olvastam hogy a pénz ne4m akadály.:) Akkor viszont én a húst ajánlom, a legjobb kaja számukra.:D
2011. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem válaszolók is mondták, a Chappyt, Friskiest és társait kerüld el nagy ívben. Ha ezekkel etetsz, nem az lesz a legnagyobb baj, hogy sovány a kutya, de az ízületei is teljesen tönkremennek. Ha meg megengedhetitek magatoknak, akkor pláne. Acana, Orijen, ezek nagyon jó tápok, kiválasztasz egy óriástestű kutyáknak való, nagy kiszerelésű tápot és megrendeled, általában 15 ezer felett ingyen házhoz is szállítják. Táp mellé ne adj húst, mert akkor felborítod a tápanyagok arányát, de rizzsel, zöldséggel nyugodtan főzhetsz neki húst. Viszont a táp elengedhetetlen, mert a szükséges vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmazza.

Kép alapján egyáltalán nem sovány a kutyád, egy dogtól ne várd, hogy úgy nézzen ki, mint egy hordó. Inkább sovány legyen mint túlsúlyos, mert így legalább az ízületei nem mennek tönkre.

2011. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyád?

ha levessel telíted meg a gyomrát, csak dongás lesz a bordája, de tápértékben nem sokat kap. A kenyér sem igazán étel a számára. Annyit tehetsz jó táp és hús mellé esetenként egy szelet zsíros kenyeret külön adhatsz. Télen pedig, ha kint él a kutya energia dúsabb ételre van szüksége.

2011. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
meg csak 2 eves:)
2011. jún. 14. 21:05
 29/33 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sovány, nekem az a szép kutya, amelyiknek a lengőbordája szemmel látható, én meg veled ellentétben folyton fogyasztom a kutyámat :) Inkább az izmok hiányoznak, ahhoz pedig sok-sok fehérje és sok-sok mozgás kell!
2011. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sovány, csak szinhibásés nem vagyok bennebiztos,hogy tiszta dog.

És ne tartsd láncon. A dog egy emberközeli, családi kutya, nem szabad láncon tartani

2011. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!