Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Javasolnatok egy eledelt...

Javasolnatok egy eledelt amitol egy nemet dog ''kitelik''?

Figyelt kérdés
ugy ertem hogy ne legyen olyan csontos..nyilvan elhizni sem fog,de azert maradjon rajta valami..az enyem kap chappit es friskiest,es hazikosztot..husokat meg leveseket mert imadja,persze fuszerek nelkul..de ezektol nem tud meghizni..nem sovany,2allatorvos velemenye az volt hogy nagyon jol nez ki,ugyan meg szedhetne fel par kilot,de meg voltak elegedve..mindenki szerint megfelelo a sulya,de en szeretnem ha kicsit husosabb lenne..
2011. jún. 14. 16:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

és sok fehérjét adj neki (a kenyérből nem lesz izom)és napi 2-3 óra mozgást.

izom hiányzik róla,de nem sovány

2011. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
sokat mozog..azert tartom lancon mert a szuleim nem akarjak hogy az udvarban eljon,mert kieg a fu ahova odapisilik..hat igen..hiaba kertem oket..ami meg a fajtat illeti..fajtiszta..ez biztos..mert a szulei torzskonyvezve vannak, az apja hofeher,az anyja pedig fekete..o meg merle lett..szinhibas, de ettol fuggetlenul nagyon okos es szep!!:)imad ugralni az erdoben..oda gyakran is jarunk..beszereztem egy biciklit is,mert a hazunk egy telek mellett van,ahol gombat termelunk..:)es nagyon nagy a leaszfaltozott maganterulet..itt meg annyit szalad amennyit bir,minden delutan es este 2 orat futkos korulottem meg biciklizek a masik ket kutyammal:)
2011. jún. 15. 13:04
 33/33 A kérdező kommentje:
mellesleg meg is fogadtam a tanacsotokat es szoltam a szuleimnek hogy tobb hust kell adnom neki hogy megizmosodjon..ezert szoltunk is valakinek egy vagohidon,hogy rendszeresen szallitsanak husdarabkakat nekunk..igy minden nap kap majd elegendo hust..egy kilo eleg naponta?(mellesleg sajnalom a levagott allatokat..de a kutyamnak a legjobbat..)
2011. jún. 15. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!