Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok lehetőleg olyan...

Hol találok lehetőleg olyan kölyök kutyát ami nagy korában sem lesz nagyobb egy macskánál?

Figyelt kérdés
lehetüleg ne legyen tízezres tétel...tudtok nekem linkelni?
2011. jún. 16. 22:23
 1/6 xnorkax ***** válasza:

Hogy érted, hogy ne legyen tízezres tétel? Egy kutya felnevelése (főleg kölyökkorban, az első évben) jóval több, mint tízezer forint.

Bátran ajánlom neked a menhelyeket, ott nézz körül. Ők mind kistestű kutyák [link]

2011. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menhelyeken nézz szét, ha nem akarsz rá pénzt szánni . macska méretűek kb a csivava, és a yorki
2011. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menhelyen, ha nem akarsz sokat költeni, akkor nem kell fajtatiszta törzskönyves...bár az oltások, a chip, a kaja és minden drága. Egy kutyára kell pénzt, akár tízezres tételt szánni. Ha te nem így gondolod, ne vágj bele szerintem :)
2011. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden kutya tízezres tétel, az is amelyik ingyen volt. Mire vége az oltási sorozatnak bőven 10 ezer fölött jársz.
2011. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam,h nem akarok költeni rá.Egyértelmű,hogy kell kajára.és IGEN,menhelyröl szeretnék egy kb,macska méretű kutyát.van 2 kutyám most,de szeretnék segíteni mégegy kutyin.
2011. jún. 17. 06:22
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!