Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy reagálnátok erre a...

Hogy reagálnátok erre a kijelentésre: "Egy kutyában soha nem lehet megbizni! "?

Figyelt kérdés
Olyan ember mondta, akinek még soha nem volt kutyája, és nem valami nagy állatbarát, nem tudja milyen az, viszont bántani szerintem soha nem tudna egy állatot se (remélem).
2011. jún. 16. 22:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
jól pofán b.sznám, már bocs, benne jobban meg lehet tán bízni?
2011. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
najó, bocsi, kicsit durva voltam, de nem szeretem ez
2011. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
najó, bocsi, kicsit durva voltam, de nem szeretem ezeket a buta kijelentéseket, alátámasztás nélkül.
2011. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 xnorkax ***** válasza:
100%
Más kutyájában én sem bíznék vakon, viszont a sajátomban igen! Mivel én neveltem, én foglalkoztam vele, feltétel nélkül szeret és sosem tenne kész akarván kárt bennem.
2011. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
más kutyájában nem, csakis a sajátomban!
2011. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arról beszélt, hogy gyereket nem hagyunk a kutyával.

NMekem most is 4 kutyám van, az elmúlt 40 évben is volt mindyg, de valóban nem hagynék kisgyereket soha kutyával egyedül. az enyémek se voltak a lutyával egyedülsoha. Csak ha már megtanulták,hogy mit lehet és mit nem.

A kutya állat. Ilyen szmpontbólvalóban nem lehet benne megbízni.

2011. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
főbekéne lőni.
2011. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Pittbullom van, rá értette ezt a mondatot. Ismerem a kutyámat, soha ne lenne képes rá, hogy bántson! Úgy véd engem, mint még senki az életben! Nem esett jól ez a mondat, mert ráadásul az egyik családtagom mondta, ha nem lett volna családtag, biztosan lecsesztem volna rendesen, de igy csak annyit mondtam, hogy "Miért az emberekben talán igen?" Szerintetek jól válaszoltam?
2011. jún. 16. 22:30
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ma 22:27 ott a pont :)
2011. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Tarkón lövés!

Amúgy egy kutyában jobban bíznék, mint egy emberben, mert Ők nem tudnak átb*szni

Mondjuk azért nem nyúlkálnék egy idegen kutya táljában, amikor eszik, de ez nem megbízás tárgya.

2011. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!