Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy reagálnátok erre a...

Hogy reagálnátok erre a kijelentésre: "Egy kutyában soha nem lehet megbizni! "?

Figyelt kérdés
Olyan ember mondta, akinek még soha nem volt kutyája, és nem valami nagy állatbarát, nem tudja milyen az, viszont bántani szerintem soha nem tudna egy állatot se (remélem).
2011. jún. 16. 22:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én a bullterrierjeimben vakon megbízom.

Szándékosan sosem ártanának senkinek.

2011. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem lehet?...az elsővel egyet értek:DDD

Múltkor elestem és kificamítottam a bokámat. Első érzése jön oda a kutyám és nyalogatja az arcom, hogy keljek föl. Mi ez, ha nem törődés,bizalom és szeretet? :) Ő a mindenem és rábíznám akár az életemet is!

2011. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:35

egyet értek...jaj a rottweilet, a németjuhász, a dobbermann, a KÁJ meg ezek az óriások jaj felfalnak...az emberek meg néznek,ha a dobermann megnyalogatja a kezed, a kis tacskó meg neked megy..:)

2011. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23:14-es és 18as vagyok az első válaszomban * első érzésem: ....
2011. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jó, akkor máshogy fogalmazok. A lovaknak is lehet nagyon szoros kapcsolata a gazdájával, segíthetik egymást nagyon sok mindenben. De hány olyan eset történt, hogy egy embert a saját lova tett nyomorékká, vagy ölt meg! Elég egy apróság, amitől megijed, és máris leveti magáról az lovasát. Nem játék ez!
2011. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nincs olyan inger, amiben ne teszteltem volna a kutyám viselkedését, és kijelenthetem, hogy maximálisan megbízom benne, mert pontosan ismerem a reakcióit.


Egyébként egyetértek veled, és valamelyik előttem szólóval. Miért, az emberekben talán meg lehet bízni? Sokan még a saját anyjukban is csalódnak...

2011. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!