Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy reagálnátok erre a...

Hogy reagálnátok erre a kijelentésre: "Egy kutyában soha nem lehet megbizni! "?

Figyelt kérdés
Olyan ember mondta, akinek még soha nem volt kutyája, és nem valami nagy állatbarát, nem tudja milyen az, viszont bántani szerintem soha nem tudna egy állatot se (remélem).
2011. jún. 16. 22:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet az ilyen (köz)mondásokkal,hogy nem véletlenül él a mai napig.Mert valószínű,hogy tapasztalatokon alapul.
2011. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyan kutyafajták amelyek bármikor bekattanhatnak és még a saját gazdájuknak is nekitámadnak. Ilyenek a kifejezetten harcikutyák. Pl pit bull és társai. Bennük tényleg nem lehet megbízni még a saját gazdájának sem. 24L
2011. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem kisgyerekre értette, meg semmi lyen, csak én olyan vagyok, hogy ha valakit nagyon szeretek, akkor arról sokat beszélek, igy vagyok a kutyámmal is. Áradoztam, hogy milyen okos, kedves, stb. erre ő ezt válaszolta.
2011. jún. 16. 22:32
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Épp ezt akartam mondani, amit az utolsó: más kutyájában én sem bízok száz százalékig - és ha jobban belegondolok, más se bízzon az enyémben. Pl. a kutyám nem szereti, ha a pofáját dögönyözik, egyszerűen nem szereti, ha sokáig cseszegetik, oda is kap ezért. Szóval ilyesmikre gondolok. Nem mennék oda egy idegem kutyához megdögönyözni, mert nem bízok benne annyira.
2011. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Pedig igaz: egy kutyában sosem lehet megbízni. Akármilyen jólnevelt, hűséges...stb, nem tudja úgy kontrollálni az érzelmeit, ösztöneit, mint az ember, hiszen egy állat. Egy kisgyereket sosem hagynék egyedül egy kutyával, a sajátommal sem! Ez hatalmas felelőtlenség lenne.
2011. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 xnorkax ***** válasza:
68%
ma 22:32 jó nagy baromságot mondtál, éljen az általánosítás! :D
2011. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy emberben sem, mégis megteszi mindenki, pedig az nagyobb kárt is tud okozni, mint hogy megharap...
2011. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:32


Pitbullom van, és ki merem jelenteni, hogy soha nem bántana!

2011. jún. 16. 22:35
 19/26 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem irtam le konkrétan!

Nem idegen kutyákra értette, hanem MINDENKI SAJÁT KUTYÁJÁRA!!! Mármint hogy a saját kutyában sem lehet megbizni soha!

2011. jún. 16. 22:37
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, hogy saját, vagy nem saját, a kutya akkor is ösztönlény, mert állat! Éppen ezért vannak helyzetek, amikor kiszámíthatalanná válhat, akármennyire is szocializált.
2011. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!