Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust való nekem?

Milyen kutyust való nekem?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk.És olyan kutyust szeretnék amivel lehet sportolni nagyokat sétálni.A mérete max olyan közepes legyen. És a szőre se hulljon annyira.És nem ő lenne az első kutyám.
2011. jún. 17. 15:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

juhász kutyák között nézz szét ha jól kifárasztják őket akkor tökéletesen elvannak panelben is [panel: 2 szoba relatíve tágas folyosó esetleg 1 erkély ahol napozhat 2 séta közt]


teszem azt: malinois ritka energikus és ügyes kutya rövid szőrrel [nem tudom mennyire hullik] v a gröni [ez és a mali is a belga juhász 1-1 fajtája] border collie


óriási mozgás igénye van mind 3 kutyának közép/közép nagyok de ha rendesen le vannak fárasztva tökéletesen el vannak 1 panelban is

2011. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
csivaváról meg annyit: azt mondják a kutyák szeretik rizzsel keverve meg a chupacabra :D
2011. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

én is az amstaffot mondanám :$ imád mozogni,bírja is az iramot,de nem kínzás neki a panel,mert a séta után állt. el megy aludni egy jó nagyot x'D

a rossz hírével ellentétben pedig nagyon aranyos(tudod,neveléstől függ)♥

2011. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
A beagle, spániel túl nagy mozgásigényűek. Mondjuk egy basset hound,puli esetleg a csau-csau, vagy egy terrier hozzászokik a kevesebb mozgáshoz. Vagy francia, angol bulldog, viszont nem tudom velük, milyen a sport.
2011. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
BullTerrier ha tetszik de ez emberfüggő
2011. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Nekem van egy cavalierem meg egy csivavám...hát a csivimnek sokkal nagyobb a mozgásigénye..a cavi az magában eljátszik vagy alszik..senki nem hallotta még ugatni..:) viszont a csipogós játékokat imádja..a csivi éjjel-nappal az emberen lóg...magában nem játszik el sokat ugat...de nekem még a sheltie tetszik.Én jövőre kapok egy dobermannt 18. sznapomra..panelba, de átfogunk tanyára költözni..és bicaj mellett fogom futtatni, erdőbe kutyasuli mellett..
2011. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
mondjuk nekem főleg agilityre kéne a kutyus meg azért hamar tanuljon. Szóval ilyen basset meg társai nem jönnek be csivava meg végkép nem. számomra ez a faj nem igzán neveztető kutyának :S bocs
2011. jún. 17. 21:24
 18/34 anonim ***** válasza:
Jahogyúgy sportolni:)) Akkor a Beagle:))
2011. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
2011. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

nekem egy közép spitzem és egy border colliem van mind a 2 nagyon jó agilitys:) frisbee-zek és dog dancing-ezek is velük:) viszont a spitznek szinte egész évbe hullik a szőre. A border amikor vedlik tiszta szőr minden .

Szeretnék majd egy közép uszkárt(neked is ezt ajánlom), tapasztalataim alapján ez egy okos, sportos kutyus és nem hullajtja a szőrét sem.

2011. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!