Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust való nekem?

Milyen kutyust való nekem?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk.És olyan kutyust szeretnék amivel lehet sportolni nagyokat sétálni.A mérete max olyan közepes legyen. És a szőre se hulljon annyira.És nem ő lenne az első kutyám.
2011. jún. 17. 15:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
border colliet semmiképp sem tanácsolok mert nagyon nagy a mozgásigénye amit hiába szeretnél az agilityvel kielégíteni, nem elég neki. Akkor inkább egy beagle vagy egy terrier! Westie esetleg?
2011. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Tacskó! Jack russel terrier, foxtrrier! Energikus, mozgékony kutyák, nem hullik a szőrük.
2011. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Hát ezek nagyon jó kutyafajták szerintem, de én is mondok néhányat: tacskó,mopsz,basenji,bichon frisé, bolognese
2011. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Én a bishon bolognese-re, havanese-re szavazok. Nagyon aranyos kutyusuk. Szőrük nem hullik, ezért allergiásoknak is ajánlják.
2011. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Hali.Agilityre járok én is nekem Sheltiem van,de a bprder collie, spicc, pumi is kiváló arra a célra...
2011. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

bocs elírtam border collie...igaz hosszú szőrűa sheltie,de nekünk nem hullik panelban...olyan kutya meg nincs ami nem hullik max a kínai kopasz. jah meg az előzőből kihagytanm a wels corgie-t.itt egy videó pont egy wels corgie és egy sheltie agilityről.Én imádom a kis sheltiem :-)

http://www.youtube.com/watch?v=GcHeO4rLniE&feature=related

2011. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Kedves 12:33-as !

Sógornőmnek és anyósom melletti panelban is border van.Néha ugat az erkélyen,de minden ok elvannak ott is.Ha tud vele napi 5-6 órát sétálni kivan elégítve a mozgás tere akkor nincs gond én látom a 2 példát is...bár nekem az afaj nem jön be

2011. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Persze, napi 5-6 óra sétával elvan a kutya, de nem tudom kinek van napi 5-6 óra felesleges szabadideje munka mellett :S Jó annak akinek van :D
2011. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én is melózom mégis kivan a sheltie-m sétája. :)
2011. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
mert minden kutya nagy mozgású nem csak a collie
2011. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!