Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust való nekem?

Milyen kutyust való nekem?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk.És olyan kutyust szeretnék amivel lehet sportolni nagyokat sétálni.A mérete max olyan közepes legyen. És a szőre se hulljon annyira.És nem ő lenne az első kutyám.
2011. jún. 17. 15:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
azért van a fajták közt különbség. Nem mindnek ugyanolyan a mozgásigénye.
2011. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
hát igen.... sógornőmnek westije van. fiatal kutya, de kb a föld terhe. sétálni sem szeret:) nincs semmi baja, egészséges, de inkább fekszik meg fekve játszik. :)
2011. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Szia! Én is a border collie mellet vagyok bár annak hullik a szőre rendesen és sokat is kell ápolni. A foxi is jó ötlet volt, az is egy energikus kutya és nem is buta bár nem mondanám túl okosnak. De mégis szerintem a legjobb lenne neked a rövid szőrű skót juhász. Nagyon okos, agilityre tökéletes, olyan mint a border collie csak rövid a szőre és így kevés ápolást igényel. Sok mozgás kell neki, de szerintem egy panelban nagyon jól eléldegélne! :)
2011. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A beagle tökéletes!
2011. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!