Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan utaztassam úgy a...

Hogyan utaztassam úgy a kutyámat, h ne féljen? (lent)

Figyelt kérdés

Hogyan tudom a 2 éves kistestű kutyámat úgy utaztatni autóban (az ölemben, nem én vezetek) hogy ne féljen?? Milyen praktikák vannak a félelme leszoktatásáról?

Esetleg amiatt is fél, mert menhelyről hoztuk?


2011. jún. 18. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisebb utakra vidd magaddal. Ha lehet előtte ne etesd, hátha kijön belőle. Kisebb út: pár kilométer, 5-10 perc autózás. Nekem kóbor kutyám volt ilyen állapotban. A harmadik alkalommal már élénken figyelt nézelődött a kocsiban. Persze nem volt magára hagyva. Ölben ült. Ha lehet tudjon előre nézni, különben mint a kisgyerekek hányingerük lesz. Inkább a kocsi belsejébe nézzen illetve előre. Ha már tetszik neki akkor már mindegy.
2011. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En semmikeppen nem utaztatnam olbe. Ha valami tortenne egy hirtelen fekezes stb. akkor megserulhet eleg csunyan. Beraknam egy boxba es hatsoulesre rogzitenem. Ha csak babusgatod ut alatt csak erosited benne a felelmet.
2011. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!