Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A jobb viadalkutyák hány...

A jobb viadalkutyák hány győztes meccset érnek el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 10:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Beteg lehet másé ám koma. :-)

Olvastam ITTTTTTTT valami ilyen kérdést és beugrott.

Mi a franc baj van ezzel???

Nincs itt elég ettől elmebetegebb kérdés?

Sztem van.:-)))))

2011. jún. 19. 10:29
 12/20 Tyler913 ***** válasza:
37%

Ja,Ti nem vagytok normalisak!Ekkora pataliat csapni,meg nekirohanni valakinek,csak mert feltett egy kerdest...Ez nem jelenti azt,hogy tamogatja a viadalokat,vagy hogy reszt akar venni,csak eszebe jutott,es kesz.Ha pl. eszembe jut,hogy mondjuk vajon hany embert oletett meg XY tomeggyilkos,es felteszem a kerdest itt,akkor mar en is tomeggyilkos vagyok,es le kell oltani?


Ha nem tudtok erdemben valaszolni,akkor nem kell valaszolni.Ez kb. olyan,mint mikor a dohanyzas topicban feltett kerdesekre beirja a sok gyoker,hogy "majd jol megdoglesz rakban,stb.".


A kerdesre valaszolva: egyebkent en nem vagyok bennfentes,de a korulmenyek miatt ugy gondolom,hogy egy-egy kutya nem vesz reszt tul sok viadalon eleteben.Nemreg hallottam,hogy egyetlen gyozelemmel is tobb mint 100 e Ft-ot nott egy kutya erteke.Ebbol gondolom,hogy legfeljebb 5 meccs utan nyugdijazzak oket,esetleg tenyesztesbe vonjak.

2011. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Tenyésztésbe az azért erős lenne. :-)

Megjelenni sebhelyes kutyával kiállításokon nem lenne semmi.

Ezekben a körökben esetleg további szaporításra...

2011. jún. 19. 10:42
 14/20 Tyler913 ***** válasza:
Miert,ugy gondoltad,hogy a viadorkutyakat CACIB-micib kiallitasokra viszik,meg felvezetik?Turost...Ezekben a korokben,amennyire tudom,nem a hivatalos minositesre mennek.Ez elegge "underground" vilag,ilyen kutyakat nem latsz kiallitason,ergo a tenyesztesbe vonasnal sem az szamit,hogy a kullembiro mit mond,hanem hogy mennyire volt sikeres a kutya a ringben.
2011. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ki én?

Én aztán nem gondoltam ilyet. :-)))

nanemá :-OO

2011. jún. 19. 10:53
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy kutya kiemelkedően jól szerepel néhány "meccsen", akkor tenyésztésbe fogják. Minden egyes meccs rövidíti a kutya életét, pláne, hogy van olyan ami több órán keresztül tart.
2011. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy nagyon rugózni kéne itt az IP címen... attól, hogy az ember nyitott szemmel jár, még nem jelenti azt, hogy benne is van.


elég, ha csak fellapozol egy pedigree oldalt, pl.:

[link]


a kutya leírásánál ott van: GR CH 5xW ROM

szerintem nem kell nagy tehetség, hogy kitaláld, a W minek a rövidítése...


illetve hogy a megjegyzéseknél az idők mit jelentenek...


és mivel ezek 99,9%-ban pit bullok, tehát nem FCI fajták, így nem nagyon jellemző, hogy cacibokon részt vennének :D

2011. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

jaj IP cím b@zdmeg és mit kezdesz vele??? :DD

idióták , úristen :D

2011. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

A harcoltatáshoz is lehet h. csak jó taktika kell.

Csakis a vesztesekkel szabad összeengedni.

Akkor lesz sok a győzelem. haha

Pitbullos.... harcok elég visszataszítóak.

Még a pásztorkutyás próbák összeugrasztások, melyik mégis milyen kemény annyira talán nem.

Ezeknek a nomádoknak valahogy ki kell próbálniuk a kutyáikat mit virítanak.

Ha ki lehetne varázsolni a fogaikat, mint kutyabirkozás nem is lenne ez olyan durva dolog. :-))

2011. jún. 19. 18:23
 20/20 anonim ***** válasza:

Én sem értem mit kell felkani a vizet 1 kérdésen...



Alapvetően 1-1 meccsre Amsteffet (amerikai staffordshire terrier) és Pitbull terriereket visznek. Hogy hány meccset játszatnak 1-1 kutyával az legginkább attól függ hogy milyen körökben mozog a gazda.


pl.: ha többet fektet a kiképzésbe és megtalálja az ennek megfelelő ellenfeleket akkor max 3-5 meccse lehet. viszont ha csak egy "olcsobb" meccsen résztvevő gazdárol van szó akkor akár addig is harcoltathatják amíg az utolsó meccsét el nem veszti...


erről töb műsor is van a Natgeon és az animal planaten, ha érdeker keless rá a neten és nézd meg!

2011. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!