Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz ha a kutyámnak nem...

Mi lesz ha a kutyámnak nem adok 2 napig enni?

Figyelt kérdés
3 napra elutazunk, és a kutyámat nem tudom kire bízni. Nem lesz valami baja egy fox terrirernek ha nem kap kaját 2 napig?
2011. jún. 20. 09:29
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
70%

rossz gazdi, rossz gazdi, rossz gazdi..

nekem 4 kutyám van, mikor megyünk nyaralni jönnek velünk. De tavaly kivételesen odapasszoltuk nagyimnak 2 napra! De ha van olyan ismerősöd,akiben nagyon megbíztok akkor add oda a lakáskulcsod és h menjen át napont egyszer megetetni a kutyát..ennyi.. :)

2011. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
38%

Kinti vagy benti kutya?

Rakjatok ki neki 2 napra elég kaját, de legfőképpen VIZET.

2011. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
51%

Vagy lehet venni önetetőt is már.

[link]

2011. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
11%
Rakjatok ki neki 2 napra elegendő száraz eledelt és vizet, vagy vegyetek önetető tálkát. Semmiképp se hagyd otthon kaja nélkül, én a helyedben mindenképp megoldanám, hogy valaki felügyeljen rá.
2011. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Ha benti kutya akkor neccesebb a dolog. Ha kinti akkor tegyél ki neki 2 napra elegendő kaját és vizet.
2011. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

De lesz baja, ne hagyd magára ! Ez sok idő, de nem csak az lesz a baj, hogy nem szik, hanem ez lelkileg is megviselheti, ha 2 napig magára hagyod!

Ha nincs ismerősöd akire bízhatnád, rengetek kutyapanzió van éppen ezekre az esetekre! Ha a googleba beírod, hogy kutyapanzió kiad egy csomót.

Ha Budapestről írsz én egyet tudok is ajánlani, de mindenképpen olvasd el a weblapjukat! Nem csak Yorkit fogadnak,( bár ez a gyakoribb) bármilyen kistestű kutyit fogadnak! A Foxi még annak számít! Ez egy nagyon klassz kiskutyapanzio [link]

2011. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Nekem is foxterrierem van, ha nem adsz enni szerintem még nem akkora baj,néha tudatosan, két hetente kihagyok egy napot etetéssel, de ha bezárva marad akkor szétrágja még saját magát is kínjában. Mindenképpen keress egy olyan valakit aki eltudja vinni sétálni, játszani és többé-kevésbé ismeri is, különben nem fog hallgatni a kutya rá, legalábbis a mi Vackorunk ilyen, de ez más foxikra is érvényes.
2011. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Több válaszoló írta, hogy hagyj kint a kutyának két napi kaját. Itt bennem felmerült a kérdés, hogy ebből nem ,lehet-e baj. A kutyák gyakran habzsolnak, ha te kiteszed neki a két napit, befalja egyszerre, lehet túleszi magát és rosszul lesz. Legalább tucatnyi kérdést olvastam már itt a gykn is , hogy a kutya felborította az egész zsák tápot, és annyit befalt belőle, hogy rohanni kellett vele az állatorvoshoz!
2011. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! olyan nincs hogy egy kutyának kirakni kétnapra elegendőt! A kutya nem osztja be a kaját, hanem befalja amennyit elé raksz! Főleg egy terrier!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Símán kibírja. Etesd meg mielőtt elmentek, és ne hagyj előtte kaját! Semmi baja nem lesz két nap alatt, észre se veszi, hogy kimaradt. A víz viszont neccesebb. Víz nélkül nem maradhat, az legyen előtte elegendő mennyiségű, és ne tudja kiborítani se!
2011. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!