Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz ha a kutyámnak nem...

Mi lesz ha a kutyámnak nem adok 2 napig enni?

Figyelt kérdés
3 napra elutazunk, és a kutyámat nem tudom kire bízni. Nem lesz valami baja egy fox terrirernek ha nem kap kaját 2 napig?
2011. jún. 20. 09:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ebből a hozzászólásodból látszik, hogy semmit sem tudsz a kutyákról, de még a biológiaórák is kimaradtak az életedből. Nem vitatkozom veled, mert nem tudok és nem is akarok lesüllyedni a szintedre. Csak nem értem miért nyilvánítasz véleményt egy olyan témában, amiről lövésed sincs...
2011. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Jézusom, ha tudnád miket beszélsz! Nekem nincs lövésem a biologiához? Gondolom most az jön hogy az Egyetem ahova jártam ami mellesleg Állatokkal kapcsolatos egy szar!


Igen igaz, hogy a kutyának más az immunrendszere mint egy embernek! Egyes kutyáknak..., de ebbe most ne menjünk bele! Arról van szó, hogy , ha már egy ember kutyát tart akkor kötelessége azt az állatot a legmegfelelőbben gondozni, és nem pocsolyából itatni ahogy esetleg te teszed, és ezt még anoním hangoztatod is! Egyébként meg több fogalmam van az állatokról mint gondolnád! És öt kutyám van, akik rendes kaját kapnak, nem isznak pocsolyából, lakásban is udvaron is élnek! Tiszta körülmények között! Bárcsak értenéd hogy miről is beszélek!

2011. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Egyet értek 15:56 -al, hát nem érdemli meg az az állat, hogy rendesen éljen? Minden nap tiszta friss vizet igyon? És van aki még hagyja is hogy pocsolyából igyon a kutyája! Az enyém is inna ha hagynám!!!! Kutya!
2011. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Minden élőlény alkalmazkodik ahhoz ahogy él! Régen az ember is pocsolyából ivott!
2011. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Persze, meg szőrös is volt és mamutot evet...


A pocsolyából ivás azért sem előnyös, mert rendkívül jól terjeszti a férgességet.

2011. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Lehetne vitatkozni de nem érdemes! aki bármilyen állatot tart az felelős érte, azért hogy mit iszik mit eszik, tiszta e? aki másképp gondolja az hülye! az én kutyám a szart is megenné ha hagynám! persze semmi baja nem lenne mert "más az immunrendszere mint az emberé"! ez igaz de halovány kifogás! utána meg milyen szupi lenne ha adna egy nyelvest, vagy ha csak a közelembe jönne! a bacik meg hemzsegnek a pofáján Itt tényleg pár embernek nem kéne kutyát tartania inkább!
2011. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Már el is utaztunk, és vissza is jöttünk, de a kutyám kibírta, kutyabaja. :)
2011. júl. 4. 19:44
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerencséd! Barom!
2011. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!