Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát ajánljátok?

Melyik kutyát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Családi házban lakunk ...de majd elfogunk költözni panelba valamikor. Jelenleg 2 kistestű kutyusom van 1 fiú és 1 lány.


De szeretnék egy közép vagy nagy termetű kutyust, aki kiegyensúlyozott és tudja kezelni a kicsiket.


(Ilyen "harciasabb" kinézetűek tetszenek elsősorban)



Szerintetek?


2011. jún. 20. 11:14
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
roti, cavalier,angol buldog,pumi
2011. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Cocker spániel
2011. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Amerikai Staffordshire terrier, Boxer, Doberman
2011. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem a staffi és a bullmasztiff tetszik a legjobban. Már van panellban egy beagle-m de most szeretnék hamarosan bullmasztiffot is. Mi elvileg most fogunk idén menni kertesházba, de ha mégsem nekem az sem gond.

Egyébként illegális panellban kutya meg kettőhöz engedély kell? :S Hát ezt sem hallottam még.

2011. jún. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
esetleg amerikai bulldog?
2011. jún. 26. 01:51
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy milyen kutyát veszel. Úgyis olyan amilyenre tanítod, neveled és úgyis olyat fogsz venni ami neked tetszik. A lényeg hogy legyen elég helye és sokat foglalkozz vele, vidd le sétálni. Amúgy a helyedben csak akkor venném meg amikor már elköltöztetek, hogy eleve ahhoz szokjon hozzá.
2011. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 nory0722 ***** válasza:
Igen,ez egy jó tanács. Akkor könnyebben alkalmazkodik,ha eleve a lakáshoz szoktatod. Vagy még esetleg ha csak 1-2 év múlva költöztök,de szeretnéd a kutyát,akkor tartsd bent a házban,így hozzászokik,bár az előző jobb megoldás lenne.
2011. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!