Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Hol tudnák megfelelő...

SOS! Hol tudnák megfelelő gazdit keresni neki?

Figyelt kérdés
Hol tudnák megfelelő gazdit keresni egy kedves,de néha kiszámíthatatlan zsemle színű szuka kutyusnak ?a kutyust kb 6 hónaposan találtuk de nem tarthatóm meg mert nem egyszer harapot és kapott már meg :( ezt nem mindig csinálja de elég sokszor .Általában puszis,kedves kutya.Más állattal jól kijőn és elég okos kutya.A kutyust soha nem bántottuk ha valaki erre tippelni!Most 1 éves múlt .Nagyon szeretem de semmiképpense tartható meg .mit tegyek?hogy találhatók neki jó gazdit?talán idegrendszeri probléma lehet?a normális válaszokat köszönöm!
2011. jún. 21. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem idegrendszeri probléma,hanem te nem nevelted konzekvensen.Inkább menj vele kutyasuliba,ahol te megtanulodhogyan neveld a kutyát. Gazdát ha a baráti körödben nemtalálsz,akkor nagyon nehezen fogsz, az összes menhely is tele van.
2011. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy felnőtt viselkedés problémás egyednek lehetetlen gazdit találni. Egyébként is, kire sóznád rá, úgy hogy neveletlen?

Az új gazdinak pontosan annyi idejébe telne megnevelni, mint neked. Menj be egy könyvtárba, vagy könyves boltba, vedd meg Jan Fennel, Ceasar Millan, Korom Gábor könyveit, olvasd és tedd magadévá a bennük foglaltakat, vagy ha ez alapján nem megy, akkor ne sajnáld a pénzt kutyaiskolára.


Jó gazdát találni neki lehetetlen. Van most egy gazdikereső probléma mentes fajtatiszta kutyám, még ő sem kell senkinek.

2011. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kutyus jól nevelt mert az alap parancsokat,láb melletti közlekedést is tudja,behívható kutyus.Csak már nem egyszer kapott már oda azért is ha kaját adtunk neki vagy csak rá szoltunk :( sajnos anyumat és a többi családtagot is meg kapta.Mióta megtaláltuk ezt csinálta és fél évet tudtam tartani mert bíztunk abban hogy meg változik de nem.azért köszi a választ .valaki tud oldalt ahová fel lehet rakni vagy menhelyet ?
2011. jún. 21. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy a parancsokat ismeri és megcsinálja ha kedve van, vagy érdeke fűződik hozzá, nem jelenti azt, hogy meg van nevelve. Az, hogy etetésnél odakap, szídásnál visszafordul tipikus súlyos dominancia probléma, ami megfelelő neveléssel tökéletesen kezelhető.


A menhelyek 150-200%-os teltházzal működnek, és nem azzal a céllal jöttek létre, hogy a felelőtlen gazdik válláról levegyék a felelősséget, és elhelyezzék a neveletlen kutyájukat.

Gyepmesteri telepre tudod leadni, ahol leadott kutyának még a 14 napos védettsége nincs meg, teltház esetén altatnak.


Hirdető oldalakat meg kereshetsz te is magadnak, hadd ne guglizzunk helyetted, nekünk is pont ugyanannyi időbe telik, mint neked.

2011. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neveltem már kutyust és soha nem volt ilyen és nagyon jónevelt ,okos kutya volt.Azért köszönöm mindenkinek a válaszokat .
2011. jún. 21. 10:39
 6/6 A kérdező kommentje:
A kutyust mi is találtuk kb 6-7 hónaposan és már akkor ilyen volt.Az előző kutyust is millen könyvekből tanítottam és őt is így próbáltam tanítani nem sok sikerrel.Na mindegy megyek .
2011. jún. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!