Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HOgyan segíthetnék? ( blablabla )

HOgyan segíthetnék? ( blablabla )

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, faluban lakom de szeretnék segíteni a kutyákon . Imádom őket de önkéntesnek még nemtudok jelentkezni :( arra gondoltam hogy szórólapokkal osztogatásával támogatnám az egyesületet, Tud valaki olya oldalt ahonnan letölthető a szórólap én meg nyomtatni tudnám ? előre is köszi =)
2011. jún. 21. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában minden menhely oldalán van letölthető szórólap, amiket ki lehet tenni.
2011. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szeged környékén kéne de csak a tappancs alapítványt tudom , ott meg nincs ilyen lehetőség :S
2011. jún. 21. 20:20
 3/7 A kérdező kommentje:

Légyszíves segítsetek , mert nagyon szeretnék segíteni rajtuk ! =( megszakad a szívem értük ='(

találtam már párat csak nem Szeged környéki menhely az a gond.

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 22. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egyet, mutasd meg a menhelynek, hogy jó lesz-e úgy és osztogasd azt. :)
2011. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 panettone ***** válasza:
A spánielmentők mindig keresnek olyan embert aki segít a neten hirdetni a kutyáikat ez a forumuk, keresd áfonyát és ő tud adni neked hirdetni való kutyát és segít abban is hogyan kell csinálni! :-) hidd el ez nagyon nagy segítség a kutyaiknak! De ha nem akarsz regisztrálni írj az info@spanielmentes.hu címre.
2011. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! így teszek ! =)
2011. jún. 24. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!