Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyámmal? (kérdésed....

Mi van a kutyámmal? (kérdésed. Blablabla)

Figyelt kérdés
kisebb volt rengeteget játszottunk, de most 4 éves és morog mindenkire csak apára nem, mi van vele? rám se morog mindig csak reggel meg mikor olyan kedve van de mikor morog és ha odamegyek a közelébe ahol nem ér el és legugolok, le ülök akkor abba hagyja és nyalizik, mi van vele? Kan kutya.
2011. jún. 18. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Be van oltva veszettség ellen?

Na jó,ha igen akkor sétál rendesen ?

A fölös energiák miatt lehet frusztrált...

2011. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
be van oltva nem sétáltatom mert láncon van és elég nagy helye van (falun lakunk :D) (am azért van láncon mert az előtt is golyósvolt
2011. jún. 18. 16:15
 3/22 anonim ***** válasza:
Akkor ott a probléma. Láncon van tartva.. semmi séta.. nem irigylem azt a kutyát.
2011. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
mondom azért van láncon mert megharapna mindenkit mindenkienk nekimegy, sétálni azért fölösleges vinni mert ha valakit meglát már neki is rohanna mivel házörző nem egy Csivava. meg lég erős is szóval... Régeben egy darabig úgy volt láncon hogy volt neki az udvaron egy jó 25 m-res vastag drót és ott rohangálhatott ha kedv volt.
2011. jún. 18. 16:29
 5/22 anonim ***** válasza:
Mint mondtam a lánc a probléma. Ezért is agresszív. Elmulasztottátok a nevelését, szocializálását, így jelenleg veszélyes emberekre nézve a TI HIBÁTOKBÓL. De nevelni sosem késő. Egy kutyával foglalkozni kell, játszani, tanítani, sétálni. Meghálálja. Mindegy mekkora a kutya, a lénye ugyanaz.
2011. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ezeknek a híve, de ha már csak ezt az 5 videót végignézed, remélem más nézőpontból fogod szemlélni helyzeteteket.

[link]

2011. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

ne tartsuk láncon kockáztassuk magunkat, nagyon okos vagy

2011. jún. 18. 16:45
 8/22 A kérdező kommentje:

utcsó válaszoló

sokat néztem is meg próbáltam is de nem igazán jött be. (heteken át csináltam.)

2011. jún. 18. 16:46
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, nem láncon kéne tartani, hanem megnevelni, foglalkozni vele. Ezen mi nem érthető? Nyilván nem értetek a kutyákhoz, különben agresszió legkisebb jeleit sem mutatná, és nem kéne láncon tartani. De akkor miért vettetek magatokhoz egy nagytestű, domináns kutyát?
2011. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
házatőrizni ba+... okosság van , gondolom nem falun élsz akkor értenél midnent és azért ilyen agresszív hogy őrizzen, de mind1 meg se szólaltál volna nagyon okos
2011. jún. 18. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!