Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik nem prémium minőségű...

Akik nem prémium minőségű táppal etetnek, megeszik a kutyák azt a tápot?

Figyelt kérdés

150-250Ft/kg körülire gondolok


1.Milyen márkájú?

2.Mennyibe kerül kilója?

3.Magába is megeszi?

4.Hányszor eszik naponta a kutya és mennyit? (+mekkora a kutya?)


Köszönöm szépen a válaszokat!


2011. jún. 29. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Bolognese kutyám van.Kilója 190 ft egy közeli kisállat-kereskedésbe szoktam venni,de ez a kereskedés csak amolyan "családi hobbi".Ő megeszi még a paprikát is,kis malacka.Mind1 neki hogy mit adok neki.Karalábétól kezdve egészen a salátáig tényleg mindent.Egy nap kb 100x kap enni mert mindig csór tőlünk.De "rendes" etetés csak reggel van..néha kap este is.12/L
2011. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mi vettünk tesco gazdaságost most friskies van neki a tescos, kb 2000ft/10 vagy 15kg már nem emlékszem mekkora volt, ez a friskies meg olyan 1500-1800/3kg

mind a kettőt megette, magába is. (mi az hogy magába? nem kutyultuk semmivel)

de megeszi a tésztát száraz kenyeret pizzaszélét sültkrumplit a kovászos uborkát,répát... a legyet ha elkapja...mindent

2011. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja igen lemaradt hogy egyszer eszik egy nap a kutya. és tacskóméret.
2011. jún. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az én kutyámnál szóba sem, hogy magába megeszi a tápot. :(
2011. jún. 29. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnél meg az nem jöhet szóba, h táp. Mielőtt kioktattok, kipróbáltam minden fajtát és minden praktikát, de mikor már 6 napja nem eszik a kutyátok és 4 napja savat hány, ti se néznétek tovább.
2011. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Decathlonban lehet kapni Solognac Outdog. Nagyon jó, eddig prémiumot kapott, nem ette egyiket sem. Ezt eszi magában, 4000 körül van a 12 kg zsák. 35 % hústartalommal. Van belőle aktív kutyáknak is és kölyök is, de az már 7-11 ezer ft. Csak ajánlani tudom. Semmi nem változott a széklet, kedv, szőr amióta erre váltottunk. Csak negyed annyiba kerül, mint a Happy Dog, Flatazor stb.
2011. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha 4 napja savat hány a kutyám,akkor elviszem orvoshoz,ott valami gond lehet eleve.

Ha nem eszik 6 napig,majd zabál a hetediken vagy nyolcadikon,éhen nem hal.

Enyém az 5.napon tört meg,azóta mindent megeszik.

2011. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Savat hányt, mivel üres volt napokig a gyomra. Semmi baja nem volt, azon kívül, h éhes volt, és a gyomorsava már szétmerta a fél kutyát. Ennyi. Az enyém még tovább is bírta volna, de nem vagyok hajlandó kínozni. Így, hogy főzök rá, legalább tudom, h mit eszik és sokkal olcsóbban jövök ki.
2011. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megírhatnád,hogy jössz ki sokkal olcsóbban a főzéssel,beleszámítva az energiaárakat is.

Nekem 2 bullterrierem van,és ebben a faluban méregdrága a kutyának való húsféle,és csak tálcás van.

Autó nincs,tehát máshova elmenés kizárva,ha el is mennék,a megtakarítást elviszi az útiköltség.

2011. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!