Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan fogom tudni, hogy kész...

Honnan fogom tudni, hogy kész vagyok egy új kutyusra?

Figyelt kérdés

Kutyusunkat 4 hónapja altatták el! Férjem egyre jobban kezdi úgy érezni,hogy kellene másik, bár ő is imádta, neki üres az udvar. Nálam is van már egy-két olyan pillanat,hogy eljátszok a gondolattal,hogy milyen lenne, de akkor eszembe jut Ő és el nem tudnám képzelni,hogy mást is úgy szeressek!

Mikor jön el az a pillanat? Mikor leszek rá készen?


2011. jún. 22. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem februárban halt meg a kutyusom én 2 hét múlva kaptam egy másikat és sokkal könnyebb volt bár tegnap is elsírtam magam a régi miatt...
2011. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor amikor nem csak a saját érzelmeidre gondolsz, és képes vagy otthont nyújtani egy szerető kutyának ezáltal segíteni neki.
2011. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 panettone ***** válasza:
Talán amikor felmerül benned a gondolat, hogy mikor leszek készen egy új kutyára...
2011. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ma 13:29!

Egyet értek!

2011. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát sajnos nem tudom! Azt tudom,hogy jó otthont tudnék neki biztosítani, de nem akarom benne őt látni! Hozzá hasonlítgatni!

Szerintem soha sem fog elmúlni a hiány!:(( Még most is van,hogy azon kapom magam, állok a teraszon, és őt várom!

2011. jún. 22. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az érzés sosem fog elmúlni. Én is a mai napig megsiratom néha a három éve elment kedvencem, pedig én szinte rögtön hoztam új kutyát. Előfordul, hogy pampogok kicsit a mostaninak, hogy bezzeg az előző, de szerencsére nem beszél emberül, hogy megbántsam ezzel.


Ne akard elfelejteni, és az ellen sem tudsz semmit tenni, hogy hasonlítgasd.

Viszont semmiképp se legyél türelmetlen az új kutyussal, és ne legyenek túl magasan az elvárásaid sem.


Biztos, hogy könnyebben tereli el a gondolataidat, ha egy másik bohóc van a kertben. Keress valami tök ellentétes külsejűt, mint az előző, ha nagyon tartasz az összehasonlítgatástól.

2011. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már 20 éve siratom az első kutyámat. Imádtam, ő volt nekem A kutya..még mindig nagyon hiányzik, vele nőttem fel. De kutya nélkül élni nem érdemes. :-) Adj lehetőséget egy másik kutyának a boldog életre. Menjetek el a pároddal közösen egy közeli menhelyre, vagy nézegessetek kutyás hirdetésetek. Az előző kutyusodat pedig soha ne felejtsd el.
2011. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Mindenképpen menhelyi lesz,ha lesz!

Csak nem gondoltam,hogy így fogom szeretni és hogy így fog hiányozni!:(( Első kutyus volt!

2011. jún. 22. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen nagyon lehet őket szeretni,és nagyon lehet sajnálni ha meghalnak.

Én 1 hete vesztettem a kutyusomat,és azóta minden nap sírva alszom el. És úgy meg szoktam hogy itt volt bent a házban mindig mellemet,hogy néha még hallom a horkolását is,és hogy kopog a körme a kövön. Valamelyik nap pedig vizet akartam neki adni! :(

Egy kutyát elveszteni nagyon rossz érzés,és szerintem soha nem fogod elfejtetni,ahogyan én sem az enyémet! :(

2011. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!