Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha eddig nem neveltem a...

Ha eddig nem neveltem a kutyámat lehet?

Figyelt kérdés
A kutyám júli 15.-én lesz 2 éves nagyon el van kényesztetve és nem hallgat rám ha nem úgy van ahogy ő akarja meg sértődik és hetekig kell neki puncsolni hogy odajöjjön hozzám.
2011. jún. 23. 23:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Meg tudod csinálni, de szerintem egyedül nem. Két év bevésődött rossz szokásait kell megváltoztnod neked is magadban, és a kutyának is. Két éve gyűjtöd a lúzerpontokat, és adod neki az igazolást, hogy "hülye a gazdám nem kell szót fogadni". Ezt helyre hozni alsó hangon is fél év kemény munka, de mivel gyanítom, hogy ninc meg hozzá a tudásod (hiszen ha meglenne, most nem tartanátok itt) nem hinném, hogy egyedül könyvekből, meg ezekből a kommentekből meg tudnád oldani.

Persze megpróbálni is sokkal jobb, mint így hagyni mindent, ahogy van! Kezdd el a Fennel könyvvel tényleg, hátha önmagában azzal is mész valamire.

2011. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ezeket kezdd el nagyon gyorsan megtanulni és következtesen betartani!!

[link]

2011. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és biztos hogy meg fogom fogadni a nevelést ezennel elkezdem és ha valakit érdekel hogy hogy sikerül a nevelés akkor szívesen írnák :)
2011. jún. 24. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!