Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor új kutya kölyköt...

Amikor új kutya kölyköt vittetek haza, hogyan viselkedett az első napokban? Elsősorban az éjszakai viselkedése érdekelne.

Figyelt kérdés
Hozzánk tegnap került új kutyus. Nappal nem volt semmi gond. Aranyos volt,ismerkedett,este elaludt,de hajnaltól nyüszitett,szűkölt reggelig.Simogattuk,beszéltünk hozzá,ilyenkor pár percre megnyugodott,majd kezdte előlről. Mit gondoltok mikorra szokja meg a helyét?
2009. márc. 25. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám két napig nyüszitett. Én egyszerüen nem foglalkoztam vele hogy nyüszit párszor keltem fel éjszaka és megsimogattam ő utánna abba hagyta és megértette hogy jó lesz itt neki. Azóta se nyüszit:D
2009. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Legelső vagyok!

Mi panelben lakunk, nem tehettem meg, hogy hagyom nyüszíteni, meg éjfélkor ugatni. És nem rontottam el vele..megtanulna, ha kiabálok, csöndbe kell maradni..ha kedvesen szólok hozzá, akkor folytathatja amit csinál. A kutya a hangsúlyból ért. Nekem az is fontos, hogy a kutyám tényleg szeressen, ne csak azért engedelmeskedjen, mert be lett fenyítve!


Mellesleg: ha a párnája alá raksz egy régi típusú órát, ami nem digitális, az óra kattogására azt hiszi, hogy az anyja szíve dobog, és megnyugszik. (Nem tudom igaz-e, nem próbáltam ki, de ezt olvastam a neten! Egy próbát megér, nem?)

2009. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes, hogy nyűszít, mert még pici és hiányzik neki az anyja és a testvérei. Biztos az a jó módszer, ha az ember nem dícséri meg érte, de ez nagyon nehéz lehet. Az órás módszert én is kipróbálnám, hisz meg kéne őt nyugtatni, de nem elkényeztetni. Hamar megszokja majd az új helyzetet, hisz érezni fogja, hogy szeretitek.
2009. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!