Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz, ha orvossal megcsinál...

Mi lesz, ha orvossal megcsináltatom a kutyám fül vágását?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy a dobermannom úgy nézzen ki logó fülekkel mint egy kopó, vagy pointer. Egy dobermannazért lett olyan, hogy legyen félelmetes, megjelenése, és ne menjenek már oda babusgatni mint egy vizslát.

Hallottam, hogy tiltva van.

És akkor mi lesz?

Megbeszélem egy állatorvossal, hogy elvállalja a műtétet, oda megyek, és ott vár majd a rendőrség, engem lecsuknak állatkínzás gyanújával, és a kutyámat elkobozzák?

Persze sok ember meg megússza, hogy éhezteti meg veri a kutyáját, max. pénzbírság, de aki normálisan gondozza, tartja, neveli a kutyát annak meg tiltsuk meg, hogy ne vágassa már lesz szegény dobermann kutyus fülét nem?


2011. jún. 26. 09:55
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Szia!

Mi van, ha egy dobermannak van füle?

Nem értem, miért kell levágni, nekem is dobermannom van mégsem vágatom a fülét le. bár ízlés kérdése

2012. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ma 15:09

Örülök,hogy a te kutyáidat altatták. Én még akkor gyerek voltam,de akkor az a vonyitás nagyon megmaradt bennem, ha altatták volna,nem vonyitott volna... Még városon belül is nagy eltérések vannak,nem még országon belül. Biztosan sok helyen (jó drágán),elit állatklinikákon altattak,de itt nálunk nem. Pedig nagyvárosban élek,igaz nem Budapest.

2012. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nekem is dobermanom van és csak a farka van levágva és így is félelmetes gondold át a döntésedet!
2012. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

ma 09:43

Miért lenne félelmetes? Egy kutya nem félelmetes, csak annak, aki fél tőle.

2012. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!