Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak az én kutyám szemétkedik...

Csak az én kutyám szemétkedik állandóan?

Figyelt kérdés

Amióta rám sózták a szuka kutyám, azóta ( gyerek korától ) állandóan újabb és újabb rosszaságokat agyal ki.

Most három és fél éves, de ezekről nem szokik le soha.

Éppen festem a szobám, ill. nappal, és a kisasszonyt nem rég ivartalanították, ezért bent van a szobámba, hogy tudjak figyelni rá.

Jött a szomszéd, hozott valamit, én kimentem félre tettem az ecsetet. Mire visszamentem, ( kb tíz perc ) a festékes láda lent a földön, és a fél láda festék meg a padlón, függönyön stb. mindenfelé.....

Ez olyan 20:30 körül volt, most végeztem a vakarászással.

De sok más egyéb dolgai is voltak már. :-(

Nagyon komolyan elgondolkodtam, és arra jutottam, hogy élvezi.

A fiú kutyám ( hét és fél éves ) egész eddigi élete során nem babrált ki velem szinte soha. Max gyerek korában voltak egy két csínytevései.

Totál kész vok..... :-(


2011. jún. 27. 22:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Pedig amikor dolgozik akkor is gonoszkodik. Egyik éjjel a paprikákat húzta ki, és darabolta fel palántával együtt, amit a munkások ültettek. ( beton virágtartóba )

Nincsen neki megengedve, hogy felugorjon a virágtartóba. Nagyon kikapott, ahányszor csak belemászott. ( röktön akkor amikor tetten értem )

Vagy amikor kicsi volt, és expáromnál laktunk, ott meg az üvegház tetejére mászott fel állandóan. Gyakran kilestem, és befenyítettem rögtön amikor mászott volna rá.

Persze nem lehetek ott minden percben, így aztán egyik nap, beszakadt alatta az üveg tető, a csajszi meg jól szétvágta a lábait. Rohantunk az állatkorházba, aznap meg is műtötték.

2011. jún. 28. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!