Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kiskutyáról?

Mit gondoltok a kiskutyáról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Az "arcáról"?

[link]

Remélem, betölti.


2011. jún. 27. 23:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A fejéhez képest nagyon picik a szemei.Már-már alig észrevehetőek.És ennek a kutyusnak pufók az arca,pedig általában ezeknek a kutyáknak hosszú vékony orruk van ami ennél a példánynál nem nagyon látható.

(Nincs ilyen kutyám,Bolognese-m van,nem értek annyira a kutyákhoz csak ezek voltam olyan szembetűnőek.12/L)

2011. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Aranyos jámbor kutyák, és barátságosak. Én vörösben ismertem, fehér beütéssel. Lédinek hívták!!
2011. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Utolsó előtti, valóban kicsik a szemei. Az orra meg talán azért nem hosszú, vékony, mert még kölyök, ahogy a képen is látszik...

Sztem a kérdező, úgy értette a szakmai hsz-t, hogy valaki skót juhászokkal foglalkozik és meg tudja ítélni egy képről, azt, hogy standardnak megfelel.

Egyébként a kutyáról annyit, hogy a pici szemeit leszámítva rendben van. :)

2011. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Sztem azért látszanak picinek a szemei mert fel van borzolva a szőre, és eltűnik az arca a bundában. :D
2011. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
olyan mint egy plüss :D
2011. jún. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Francesca_ ***** válasza:
Mivel ezen a fotón az arcán kívül nem látszik semmi, ne nagyon számíts használható véleményre. aranyos
2011. jún. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
a szemével semmi gond, a tanjegye viszont olyan koszos színű de még tisztulni fog. Picit lehetne erősebb fangja de de igazán más gondom nincs vele.
2011. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

kedves utolsó: mi az a tanjegy? és fangja?

A tanjegy alatt az érted, ahol az orra oldalán barna/cserszínű és van benne fekete, vagy olyan szürke szín? Mintha tényleg piszkos lenne?

egyébként nem az én kutyusom, csak láttam egyik ismerősömnél, szokott kirakni képeket kutyákról...

2011. jún. 28. 13:04
 19/23 anonim ***** válasza:

A tan jegyek bizonyos testrészeken előforduló vörös foltok. A kívánatos az élénk vöröses szín. Ennél a kicsinél ez nem olyan, nem hiba, de nem olyan szép viszont ez fokozatosan tisztulni fog, nemvalószínű, hogy igazán szép árnyalatú lesz de el fog tűnni ez a szürkés árnyalat.

A fangja az arcorri rész ami neki kicsit mintha csőrös lenne de ez lehet a kép miatt is.é Illetve a fülei is picit szélesen tűzöttnek néznek ki

2011. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi a felhomályosítást. Akitől "leloptam a képet" az azt írta ki, hogy most kb olyan 6 hetes. Ennek ellenére nekem nagyon tetszik, hiába ha nem tökéletes. :)
2011. jún. 28. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!