Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszélyes, agressziv kutyával...

Veszélyes, agressziv kutyával mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az egyik bp-i lakótelepen élek a párommal a kislányommal és kiskutyánkkal.Itt a lakótelepen a kutyatartók életét megneheziti egy család,aki 2 veszélyes németjuhász kutyát tart.Ezek a kutyák ki vannak képezve őrzés védésre,nem is ez lenne a baj,hanem,hogy a gazdáik előszeretettel uszitják kutyáikat gyanútlan kutyasétáltatók ártatlan kutyáikra!!!Ezek a kutyák több kutya életét oltották ki,ha egyszerre ketten vannak sétáltatva,szabályosan közrefogva áldozatukat és szétszaggatják,de külön külön is veszélyesek !!!Legutóbb 2 hete öltek meg egy kiskutyát.!!!A rendőrség ki lett hivva,de mivel a kutyák addigra pórázon voltak,nem csináltak semmit!!!Már több alkalommal lett a rendőrségre bejelentve,de ők arra hivatkoztak,hogy amig emberi támadás nem történik ,nem csinálhatnak semmit.Az is durva,hogy a gazdáik állitólag örömüket lelik ebben!!! :/Szerintetek mit lehet ez ügyben tenni,már én sem vagyok egyáltalán nyugodt amikor a kutyámat sétáltatom,ki tudja mikor futok össze velük véletlenül ?!! Ezeket a kutyákat el kellene vitetni innen,szerintem csak idő kérdése mikor támad ne adj isten kisgyermekre !!!
2011. jún. 28. 08:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Havanna lakótelep
2011. jún. 28. 09:41
 12/17 A kérdező kommentje:
09:35 !Pedig megtörténik sajnos :/ Mint már irtam többször lett szólva a rendőrségnek,ők azt mondták,amig emberi támadás nem történt nem tesznek semmit.Legutóbb 2 hete volt támadás,az újságos mesélte a páromnak,aki nagyon felháborodott és azt fontolgatta,hogy el kellene csalni őket valahová és ott ellátni a bajukat kutyástól!De én nem akarom,hogy a párom törvénybe ütköző dolgot tegyen !!!
2011. jún. 28. 09:47
 13/17 anonim ***** válasza:
lehet h elszállt ötletnek tűnik, de vegyél pár szennylapot (blikk, bors) és vmi elérhetőségen írdd meg nekik a sztorit, imádják az olyan történeteket ahol be lehet mutatni h mennyire nem tesz semmit a rendőrség, írj a fókusznak, ez csak pár email!név nélkül is lehet
2011. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem mondasz hülyeséget ;D !Mondták már mások is ,hogy van az rtl klubon az a Házon kivül c. műsor ,azoknak kellene irni...
2011. jún. 28. 09:53
 15/17 anonim ***** válasza:
komolyan irsz egy hosszú emailt, meg elküdöd a németjuhász fajtamentőknek, noé állatotthonnak, nekik azért vannak ilyen kapcsolataik, vagy a rexnek, de mindegyik szervezet ha akar tud segíteni és mernek a médiához fordulni és nyugostan maradhastz a háttérben.
2011. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lakom messze a Havannától, szívesen leszek gardedám a kutyámmal együtt, csak beszéljük meg hol és mikor találkozunk. Neki a verekedés egy német juhásszal nem sokkal több mint egy durva játék. Nekem pedig van spray-m és sokkolóm is.
2011. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén én szeretnék távol maradni az erőszaktól,családos anyuka vagyok...Te egyébként rendőr vagy,vagy pedig nagy az igazságérzeted?
2011. júl. 4. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!