Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 napja hányik a kiskutyám és...

3 napja hányik a kiskutyám és nem eszik mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos ebben az esetben!

*hány* és nem hányik!

2011. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
3 napja eszedbe sem jutott orvoshoz vinni????
2011. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem vitted el 2 napja állatorvoshoz. Örülj neki, hogy még él, de nem hiszem, hogy sokáig így lesz.


Nem értem, minek az ilyennek kutya?! Nem hiszem el, hogy ha te magad hánysz 3 napja, nem mész dokihoz. A kutya sem különbözik semmiben.

2011. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
megmérgwzték én is így jártam de időben fordultunk orvosi segítségért
2011. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy a gazdája nem vitte még dokihoz...
2011. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Spórolni akar azzal,hogy itt kér látatlanban távdiagnózist,bár ezt se siette el,már 3 napja hány a kutya.
2011. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen esetben ne vidd állatorvoshoz a kutyát. Ez a weblap tele van távgyógyító telepatákkal, ha megmondod a kutyád nevét, azt, hogy hányas cipőt hordasz, és azt is, hogy milyen típusú autógumit használ Bill Gates akkor ezen információkra gondolva mentális erőmmel egészségessé varázsolom a kutyádat. De gondolom tudtad, hogy ez az oldal tele van hozzám hasonló parafenoménekkel, és azért nem vitted dokihoz a kutyát, véletlen sem azért, mert egy világba rendes, felelősségtudó kutyatartó vagy, igaz?

Ja, és ha a kutyád meggyógyul ajánlom ezt:

[link]

2011. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem kínoznád a kutyád és elvinnéd dokihoz? Igen, pénzbe kerül, maximum egy hétig nem zabálsz.
2011. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elvileg egy 15 éves kiscsaj, inkább a szüleinek kellene orvoshoz vinniük a kuttyot.
2011. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ahelyett, hogy támadtok kérdeztétek volna meg hogy mért nem vitte a rohadt gazdája orvoshoz azért mert nem volt itthon a gazdája és az anyukája figyelt a kiskutyára

de azért köszi majd elviszem és azért nem vittem ma sem mert azt hittem megint giliszta

2011. jún. 28. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!