Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vonyít, nyüszög hajnal...

Miért vonyít, nyüszög hajnal óta a 2 hónapos kutyánk?

Figyelt kérdés

Hétfő óta van nálunk, akkor és tegnap nem volt semmi gond, éjszakánként egyszer-egyszer kicsit sírt és ennyi.

Ma viszont egész hajnalban sírt és most is. Ha kimegyek hozzá, akkor is sír. Ha simogatom, meg játszok vele akkor nincs semmi baja, de ha csak ott állok, akkor nyüszög.

Ugye nincs semmi baja?


2011. jún. 29. 09:21
 1/10 A kérdező kommentje:

Vagy csak az a baja, hogy egyedül van, már el lett kényeztetve?

Tegnap és tegnapelőtt egész nap volt valaki kint az udvaron, de ma senki.

2011. jún. 29. 09:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyedül érzi magát,teljesen normáli,meg lehet hiányzik a mamája is...szeretgessétek sokat,de azért úgy ,hogy szokjon ahhpz is hozzá,hogy nem lehet mindig valaki kint nála...nehéz,de meg kell tanulnia
2011. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vágyik a közelségedre, mert még kiskutya. Vigyázz, nehogy elrontsd a babusgatással! A sivítással nyilván felakarja kelteni a figyelmedet.Persze kell vele törődni, de azt tanulja meg, hogy éjjel egyedül kell lennie. Már, ha ez a célod. Ha vajszívű vagy, akkor próbáld meg 4 hónapos kora körül kint altatni. Szerintem könnyebb, ha kicsi korban kezded el a szigort.
2011. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam!

Már féltem, hogy valami baja van.

2011. jún. 29. 09:33
 5/10 A kérdező kommentje:

Az első nap bent aludt (de teljesen más helyiségben, mint mi), de csak azért, mert nem volt elkészítve a helye...olyan hirtelen került hozzánk, elaltatták volna, ha nem hozzuk el, mert az idióta gazdája nem tudta ivartalaníttatni az anyját.

Hajnalban egyszer mentünk ki hozzá, meg én az előbb olyan fél 8 körül, mert már féltem, hogy valami baja van.

Persze nem lesz elhanyagolva, csak már volt egy kutyánk, ő eléggé el lett kényeztetve. :)

2011. jún. 29. 09:36
 6/10 zuzuki ***** válasza:
Ne "görcsölj"...semmi baja nincs,csak hiányzik anyu,meg a tesók.;)Én csak úgy adtam oda kutyát,ha két héttel az elvitel előtt hozott egy pokrócot,vagy takarót a tulaj."Átvette" a szagokat és a takcsihoz menekült ha bármilyen probléma adódott.;) Lehet az is,hogy túl korán adták oda a kutyust.Hét-nyolc hét a minimum.Na most,ha előbb hoztad el(és adta oda a tenyésztő),akkor nyüszög,sír a tesókért."Simózd",beszélj hozzá és két hét múlva megszokja,hogy egyedül van.Addig ne hagyd magára(két hét minimum),mert antiszociális lesz.Támad majd minden kutyára,az meg nem ok!
2011. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi neked is! :)
2011. jún. 29. 09:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló,hogy nem tenyésztőtől van,ezért el sem várható,hogy ilyen körültekintő és figyelmes legyen,hogy takarót kérjen a szagok miatt.sajnos,de majd megszokja
2011. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, hazaért apa, kint munkálkodik a kertben, udvaron, meg sem nyikkan azóta a kutyus. :)
2011. jún. 29. 11:17
 10/10 Hibridminirizs válasza:
tapogasd végig a kutyust, ezzel kiszűrheted ha fáj valamije :)
2011. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!