Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek honnan vegyek...

Szerintetek honnan vegyek Border Colliet?

Figyelt kérdés
Illetve tudtok segíteni,hogy miért fontos kennelből venni kutyát?Ha van mondjuk törzskönyve és bele van írva hogy az anyja meg apja ilyen olyan betegségektől mentes,akkor ha neki mégis olyanja lesz akkor mi van?Visszaadják az árát vagy állják a költségeket?Mert gondolom,ha már megvettem és megszerettem bármi baja is legyen nem adnám vissza...
2011. jún. 30. 18:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Wáú,igazán köszönöm a szemléletes és részletes választ.Rendben megértettem.

Én idáig csak veszettség ellen oltottam be a kutyáimat( 3 kutyám volt)egyiket elütötte egy autó 9évesen,a másik kettő pedig 15 és 18évesn halt meg.A másik meg hogy soha semmilyen tápot nem vettem nekik én főzők nekik szinte minden nap.Soha nem betegeskedett egyik sem,egyszer kétszer volt egyiknek másiknak hasmenése,miután az összes zöld szilvát megették nyáron...Nem értem miért tápoltatják a kutyákat.

2011. jún. 30. 19:03
 12/13 anonim ***** válasza:

aki tápot etet általában azért teszi, mert egyszerűbb és esetleg olcsóbb megoldás a számára.


én is főzök nekik, de ingyen tudjuk szerezni a húst, tehát olcsóbban jövünk ki vele, mintha tápot adnánk.

2011. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutyáknak a külön főzött megfelelően összeállított étel (nem a maradék) teljesen megfelelő. Mi ezt évek alatt állítottuk össze és teljesen beválik (mondjuk normális minőségű alapanyagokkal és azzal, hogy tényleg mindent megpróbálunk beszerezni- halolja, sörélesztő, méz, rizs, zöldségek, belsőségek, húsok, almaecet, oliva olaj stb sokkal drágább mint a táp) de kölyöknél sokkal problémásabb, fiatal korban amíg nem kifejlett a kutya szervezete sokkal biztonságosabb jó minőségű kölyöktáppal etetni.
2011. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!