Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a fogait? Elég lepedékes.

Figyelt kérdés

4 és fél éves, fél éve leszedte a doki a fogköveit, szerencsére csak nagyon kevés volt.

Viszont sárga lepedékes a foga, és szeretném letisztítani. Ha tudtok valamit, amivel hetente, kéthetente le lehet sikálni, azt osszátok meg velem légyszi:)

Ezeket a Pedigree rágcsákat már nem adom neki, mert pikk-pakk felfalja, nem is rágja meg.

Szeretném a lehető legjobb megoldást megtalálni, mert elég büdi a szája emiatt.

Előre is köszönöm!


2011. júl. 1. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre a feladatra már vannak afféle "kutyafogkefék" amiket rág a kutya és lejön a fogáról a lepedék. Ilyen a pedigre denta stick ami kicsit olcsóbb, vagy a bay-o-pet termékeket tudom ajánlani a mi picit drágább.
2011. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van erre egy termék ugy hívják hogy Vet aquadent. megelőzi a szájbűz kialakulását és lassítja a fogkő kialakulását. Pár csepp minden nep a tálkájába (a vizesbe) és hat. További info: www.virbac.hu
2011. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ, de egyik sem nyert.

Elsőnek: Írtam, hogy ezeket a Pedigree fogtisztító rágcsálókat nem rágcsálja, hanem pár harapással megeszi, tehát nem működik.

Másodiknak: nem fogkövet akarok eltávolítani, hanem lepedéket. Fogköve nincs, a lepedéket próbáltam körömmel. Simán le lehetne kapirgálni valamivel, de ebben nem akart együtt működni a kutyám.


Valami olyan kéne, mint ami hasonló elven működik az emberi fogkeféhez.

2011. júl. 1. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Kopogósra kiszárított kenyérsarok. A mérete természetesen a kutyához igazítva.
2011. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A száraz kenyér sem rossz ötlet! De mi olyan játékot vettünk ilyen kötelet ami direkt fogtisztításra van! Megpróbálok egy képet róla bemásolni!

[link]

2011. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Tekerj az ujjadra egy rongyot, nyomj rá kutya fogkrémet, vedd a lábad közé a kutyát, és súrold végig a fogait.

Remélem hagyja.

2011. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kutyafogkrém és egy régi fogkefe
2011. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
pedigree denta sticks
2011. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, párszor leírtam, hogy a pedigree NEM VÁLT BE! :D Plíz, legalább a kérdést olvasd végig.

2011. júl. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!