Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted ez megfelelo étrend...

Szerinted ez megfelelo étrend a kutyàmnak?

Figyelt kérdés
6éves Bull Terrierem van.gyakorlatilag mindennap fott marhahust (steak) kap,fott zoldségekkel (répa,zeller,brokkoli) .mielott azt gondoljàtok,h kamu,leirnàm,h a pàrom foszakàcs,ezért amit az étteremnek készit barnamàrtàst,az ebbol megmaradt 'alkatrészeket' hozza haza neki.ezenkivul néha kap csontot,plusz idonként 1-2 aprobb falat 'leesik' neki az asztalrol. értelmes vàlaszokat vàrok.koszi
2011. júl. 1. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Értelmes válasz?Szívesen elmennék hozzátok kutyának :)

Ja és van 2 lány bullterrierem is.

2011. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
hát a szétfőzött zöldség és hús nem a legideálisabb kaja
2011. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
:) igen,néha mi is mondjuk neki,h olyan menun van,mintha a brunei szultàn kutyàja lenne :D amugy persze,ez tudom,h jo kaja,de ugy értettem a kérdést,h nem gàz az àllando marhahus? (amugy az enyém fiu)
2011. júl. 1. 22:07
 4/19 A kérdező kommentje:
22.05. ki mondta,h szétvan fozve?? mellesleg mitol nem ideàlis??
2011. júl. 1. 22:08
 5/19 anonim ***** válasza:

nem lesz baja a marhahústól :)

viszont osztom azt a nézetet, hogy szétfőtten annyira nem is hasznos a kutyának, neki minél nyersebb, annál jobb. bár ha steak, akkor gondolom annyira nem puhára főzött anyag.

2011. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
és akkor a kutyád tápot nem is kap? szerinted minek van a kutyatáp... kutyáknak. normális emberi ételen nem lehet tartani egy kutyát. elhízik meg beteg lesz tőle. oké, hogy kap belőle, de azért ne túlozzál már !
2011. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

a kutyatáp azoknak van, akik nem tudnak főzni a kutyájuknak :P


egy helyesen összeállított házi étrendnél nem létezik jobb kutyatáp...!

2011. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó étrend, de nem minden napra.Nem szabad őket túlhúsozni.Gondolj csak bele, hogy neked jót tenne ha minden egyes napon húst ennél?Nem gondolom, hogy valami baj lesz belőle (mondjuk túlhúsozásról már hallottam) de változtathatnál kicsit pl. egy héten 4 napig ez eddig megszokott marhahús+zöldség és a többi napon kapjon egy kis kutyatápot, de ha módodban áll valami jobb minőségűt lehet rizzsel vagy tésztával (lehet zöldséges a rizs és a tészta is).
2011. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kéne eroltetni az indusztriàlis kutyatàpot,ha egyszer friss zoldséget és hust kap??amugy néha kap rizst,v tésztàt is.mellesleg elmondanàm,h a legtobb kutyatàpba egy csomo hozzàadott cukor van-na attol meghizik egy kutya,meg a fogainak se tesz jot! de nehogymàr kitalàljàtok,h a fott hustol zoldséggel bezsirosodik egy kutya?!! rohej!
2011. júl. 1. 22:22
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
"étteremnek készit barnamàrtàst,az ebbol megmaradt 'alkatrészeket' hozza haza neki" magyarul szét van főzve, vagy mióta utoljára csináltam ilyen mártást, azóta megváltozott a recept
2011. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!