Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek kérdeznek itt az emberek...

Minek kérdeznek itt az emberek ha ugy sem fogadjàk el a vàlaszt?

Figyelt kérdés

Néha az az érzésem hogy értelmetlen itt pofàzni mert a kérdezönek màr meg van az elképzelése a vàlaszrol és csak azt fogadja el amit hallani akar.

Az elmult napokban volt itt pàr szaporitos kérdés és annyian probaltuk elmagyarazni de mintha meg sem halotak volna, csak hajtogatjàk a sajàt gondolat menetüket, értelmes érvek nélkül, de halàlosan meggyözödve hogy mindenki szembe jön.

Egyszerüen nem tud felfogni hogy lehetnek enniye ostoba, szüklàtokörü emberek. Ay egy dolog ha valaki nem ért hozzà, azzal nincs semmmi baj, itt szépen elmondjuk, de meg sem halljàk.

Föleg a szaporitos kérdések boritanak ki, elmondjuk milyen veszélyes, kockàzatos stb...


2010. máj. 18. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, engem is idegesít. Szerintem csak unatkoznak, kiírják a kérdést és azt hiszik, hogy majd jönnek az egyetértő válaszok, mikor meg le akarják beszélni őket megsértődnek és elkezdik szidni a válaszolókat, akik csak segíteni akarnak.
2010. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Igen igazad van !

Sok ilyen ember van ...... Én már azon gondolkoztam hogy ha olyan kérdést tesznek fel hogy " találtam egy kutyát, mikor fedeztethetem , mikor fedeztessem , miért nem ellik " ilyenkor nem kellene válszolni, mindenkinek csak azt kellene megírnia hogy ivartalanítás .... :) De sajnos láttam már hasonlót , de van mindig olyan aki megírja neki a választ ! Vagy az ivartalanítás ellen ír.... és ha csak 1 ember azt írja minek az ivartalanítás , már ott vége van , mert a kérdező azt akarta hallani , és nem ivartalanítja ! Hmmmm ez van !


A helyesírásod olyan ismerős valahonnan XD

2010. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
48%

Én már néhányszor megtettem, hogy nem magyaráztam, csak beírtam, hogy vigye ivartalanítani. Sorban kaptam a leg...t, hogy nem is tudom, milyen kutyája van, és máris véleményt merek formálni.

Pedig átsüt az első mondatból, hogy buta, tudatlan, informálatlan de kölyökkutya az azonnal kell neki.

2010. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
unatkoznak, bizonytalanok.
2010. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés

legyünk büszkék magunkra hogy felelős állattartók vagyunk, a többit meg le kell nézni

2010. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de vannak olyan válaszolók is akik meg teljesen nem azt írják ami a válasz lenne hanem itt menőznek hogy a kérdező milyen h.lye hogy nem tudja a választ meg hogy a kérdés minek van ott ha pl. vki olcsó kiskutyát keres erre azt írja hogy drágák az oltások! gondolom ezt a leendő gazdi is tudja...-.-
2010. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!