Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emberek miért inkább ide...

Az emberek miért inkább ide írkálnak ahelyett, hogy elvigyék a kutyát orvoshoz ha baj van?

Figyelt kérdés

Ha pedig azt tanácsoljuk,hogy vidd el orvoshoz,mert muszáj akkor fel vannak háborodva,hogy nem ez volt a kérdés..

De komolyan szerintem nem sok állatorvos ül a gép előtt arra várva,hogy válaszoljon sőőőt egyik sem tud átküldeni gyógyító energiát az állatnak.


2011. júl. 3. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem tudnak elszakadni a faszbúk elől.
2011. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan cicám van, nem kutyám, de én akkor kértem itt tanácsot, amikor a cicám hétvégére betegedett meg, és egyetlen állatorvost nem sikerült elérnem még telefonon sem. Olyankor sokat segít mások tapasztalata annak eldöntésében, hogy rohanjuk a kb. 80 km-re lévő állatkórházba, vagy megvárhatjuk a hétfőt, amíg elérjük az állatorvosunkat.
2011. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az interneten mindenre van válasz ezt ők is tudják, de hülyék ahhoz hogy megértsék, ezért kell elvinni orvoshoz azt a dögöt akit állítólag családtagként kezelnek.

Én szeretem a kutyákat és ha lenne elvinném rendesen állat orvoshoz is, hiába ibeaszottul drága. Mert nem akarom kínozni.

2011. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

gondolom egyik se akar pénzt kiadni és lusták.inkább megvárják,hátha kapnak vmi jó kis házi gyógymódot,aztán megússzák ingyen,nem kell kocsiba pattani munka után(amit majd kitakaríthatnak mert szőrös lesz),stb...

de az ilyeneken és is elcsodálkozom minden alkalommal.

meg persze a gyerekek,akiknek nincs pénzük,anyuci-apuci meg b.szik az egészre

2011. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vmi értelmes kérdés... Nem való a témába. Szerintem azok akik itt kérdeznek nagyon is felelős állattartók! Ha nem törődnének az álatokkal meg se kérdeznék!!!
2011. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
talán mert kíváncsiak arra, h mi a baja az állatuknak, mielőtt orvoshoz viszik, más tapasztalatait akarják hallani, akivel már előfordult, vagy csak pillanatnyilag nem tudják orvoshoz vinni,v. pénz nincs rá( ez esetben mondjuk sztem is meggondolandó az állattartás...)
2011. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha törődnének velük egy állatorvos fórumán kérdeznék meg, ah van ilyen. De szakosodott fórum ahol biztosan talál tapasztalt állattartókat biztosan van.


ez nem egy hiteles fórum ha az egészségről van szó. Meg lehet kérdezni mi a neve a zöld tarajos piros szemű kék aligátornak, de ha az lila lesz akkor nincs mit tenni dokihoz kell menni.

2011. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

12:08

Hogyne.

2011. júl. 3. 12:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Leírnak egy rakás tünetet,amik kb.tizenötféle betegség tünetei lehetnek,és mind másféle kezelést igényelhet.

Hogy lehetne látatlanban diagnosztizálni?

2011. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert nincs rá pénzük.
2011. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!