Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát befogadnak menhelyre...

Lovelyne kérdése:

Kutyát befogadnak menhelyre ideiglenesen kevesebb mint egy hónapra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

assze a kussoltatás a legkisebb gond. nemhiszem h ennyi telt tőled h egy valamit kiragadj...

pedig el lett beszélgetve az oktatókkal h milyen a felfogásuk.szted egy kis fegyelmezést túloztak el és már megtörésként adjuk tovább? nem. el lett beszélgetve az aktuális oktatóval. szépen elmagyarázta h kell megtörni a kutyát és minden nap a hátralevő kis életében behúzott farokkal fog járkálni és az jó.

2011. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem a nagy MEOE egyik híres iskolájában verték össze a kutyámat hólapáttal.

Erre mit mondasz?

És nevesíteni tudod azt a bizonyos oktatót akár privátban is?Miért is nem lett szólva ott rögtön az iskolavezetőnek?Ilyenkor ez a normális eljárás ugyanis.

A futtatós évek óta egymást ismerő társaságokról meg annyit,hogy pl.most gyanúsították meg az ismerősömet(szintén oda jár évek óta 2 kutyával),hogy mérget szórt ki a kutyáknak.Közben kiderült,hogy hazugság az egész,sehol semmilyen méreg nem volt.Unatkoznak,pletykálnak minden ilyen helyen.

2011. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

azt szólom h a meoene rengeteg iskolája van, a miénkben kifejezetten szabály h csak akkor lehet megütni a kutyát ha megharap, minden más esetben tilos!!volt akit elküldtek mert rendszeresen ütéssel fegyelmzte a kutyáját.

hülyék mindenhol vannak.

a futtatós pletykát még el is hinném h túloztak, bár okuk semmi, de a barátaim nem. hidd el szivesebben jártunk volna a népligetbe (ott lakunk 20 perc gyalogútra a sulitól), mint soroksárra kiutazni kocsival, bkv-val, ami több mint 1 óra.

sajnos a kutyasuli keresése már tavaly nyáron volt, tehát a névre már nem emlékszem, nem ködösítésből, csak ha ilyet mondanak akkor igazából meg sem kérdezem h :"hűha a kovács pista kutyatréner ilyen vadállat?" meg biztos én vagyok fura, de nem kérdezem meg egy vadidegen ember nevét, ha amugy sem fogunk találkozni...

2011. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
igen, meg is voltak lepődve h állítólag egy jónevű csaj a suli vezetője, h engedhet ilyet. amugy nem értem h miért az ott nézelődő barátaimnak kellett vna vmit is tenni. akik odavitték a kutyáikat valószínűleg beleegyeztek a módszerbe, és ffeltételezték h a suli vezetője tud a tréning módszereiről...
2011. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!