Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatáp az, ami...

Milyen kutyatáp az, ami viszonylag jó minőségű (Pedigreenel jobb), de 15 kg kb.6-8000 Ft között van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
A Fressnapf áruházakban kapható Dog Chow eledelt tudnám jó szívvel javasolni. Olcsó,kiváló minőségű, többféle ízesítés közül választhatsz. A Teszkó, Kedvenc, Morzsi és hasonlók, úgy látom Te is tudod, hogy nagy ívben kerülendők. A Pedigree, Darling, Chappi is csak közepes minőség. Ha ár-érték arányban a legjobbat szeretnéd, a lehető legjobbat a lehető legolcsóbban, mindenképp a Dog Chow-t próbáld meg. Szeretni szokták az ebek. Teljes húsalapú, káros anyagok nélkül. Az üzleteket a www.fressnapf.hu oldalon nézheted meg.
2009. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dog chow.
2009. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És az hány százalék húst tartalmaz? 4-et? Nincs valamivel jobb?
2009. márc. 28. 20:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt nézd, hogy 15 kg mennyibe kerül, hanem, hogy egy napi adag mibe kerül. Ha prémium tápot veszel, akkor kevesebbet kell adnod a kutyának és vitaminokat se kell mellé etedned. Hasonlíts össze az árat a napi adag figyelembevételével. Rá fogsz jönni, hogy a 15 eFt-os tápot majdnem kétszer annyi idő alatt kell megetedned a kutyával mint a 8 e forintosat.
2009. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezelőtt Acanát vettem és fele annyit adtam, de kicsit lefogyott a kutyám. Utána 12 kilós kutyának adtam napi 200 g-ot és akkor sem hízott. És a szüleim nem engedik, hogy újra vegyek, pedig én attól még vennék.
2009. márc. 29. 11:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lefogyott, hisz nincs teletömve szénhidráttal! A kutyáról lement a zsír és el is kezdett volna szépen beépülni az izom ha nem hagyod abba az etetést. Ezt mond meg a szüleidnek! Vagy etesd keverve! A Dog Chow tényleg nem rossz táp, én mondjuk a prémium tápoknak a híve vagyok de ha azok nem lennének én is a Chow-t adnám a kutyámnak.

Most kénytelen vagyok Darlinggal keverve adni neki az Acanát mert előbbiből ajándékba kaptunk 10 vagy 15 kilót és nem akarjuk megbántani az illetőt mert tényleg törődésbl vette, ő nem tudta, hogy nem sokat ér. A kutya nem járt rosszul, mert addig is még el nem fogy, több húst is kap a táp mellé:)

2009. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is azzal etetném, de keverve nem akarom, mert az egyik rossz minőségű táptól zöldet kakilt és egy kicsit kevertem később az Acanához és akkor is. Veszek még a Dog Chow mellé vmi (embernek szánt rendes) húst és abból adok mindig vmennyit hozzá.
2009. márc. 29. 18:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Trainer Top Breeder Power ,Performance Top ,Performance

Bővebben a tápokról itt: [link]

2009. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
az előző link helyesen: [link]
2009. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kis állateledel boltokban (nem Fressnapf jellegűek)lehet kapni fagyasztott termékeket, hőkezelten is. Csirkeláb, szárny fej, stb. Szerintem a kiöregedett tojótyúkokat vágják le erre a célra mert a lábak is akkorák, amilyen nagyot húsboltban nem kapni. A lábban lévő középcsontok pedig nem is szilánkosra törnek, tehát bélrendszeri problémát sem okoznak.
2009. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!