Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull? Mit gondoltok róla?

Pitbull? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Jól kijön kis állatokkal mint pl yorki?? Honnan vehetnék olyan kutyust ami nem ideggyenge? Mik a tapasztalatok vele?
2011. júl. 5. 09:31
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
60%

Miért, mutatja a gazdáknak, hogy így használd az elektromos nyakörvet? A filmen?


Különben is, milyen suttogó, akinek ilyen kell? Monty Roberts mi hasonlót használt a lovakhoz? Jan Fennel a kutyákhoz? Ez nem kutyanevelés, hanem show és ez nem egy csodálatos kutyadoki, hanem egy kókler...

2011. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy!! 1 a gazdának így könnyebb, hogy ne harapja meg. Mert így nem kell oda mennie a kutyához amikor agresszív és így nem kockáztatja, hogy megharapja.
2011. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, ha már kutyasuttogó, meg energia meg erőszakmentesség meg kényszermentesség, akkor ott ne használjon elektromos nyakörvet. Mert ez így hiteltelen. Vagy vállalja fel a régi poroszos iskolát, a kényszerrel nevelést és tegye fel a befelé fordított szögest a kutyára.


Egyszerre qrni is meg szűznek is maradni, az úgy nem megy...


Ha meg egy kutya falkavezérnek hiszi magát, azt le lehet törni elektromos nyakörv nélkül is meg erőszak nélkül is. Lásd Fennel.

2011. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló te nagyon hülye vagy már bocs. az elektromos nyakörvet nem arra használta amire te hiszed hanem arra hogy ne hogy elüsse őt a traktor(ha jólemlékszem) mert harapdosta a traktor kerekét mikor ment és ez veszélyes volt a kutyára nézve de persze te mindent jobban tudsz... ja és Monty Roberts ne hogy már Cesar Millan-hez hasonlítsd mert teljesen már a kettő a ló nem ragadozó hanem préda állat a kutyával ellentétben mert a kutya ragadozó és nem préda állat...
2011. júl. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó: olvas, értelmez. Látom ez neked nem megy. Csak a fröcsögés. A suttogót mint szót itt abban az értelemben használják,hogy egy ilyen ember majdhogynem ösztönösen érti az állatok viselkedését. Szóval egy ilyen embernek nem kell elektromos nyakörv. Se lóra, se kutyára, se semmire. Cézármilán úgy tűnik, nem ilyen. Nincs ezzel semmi baj, csak ne állítsa be magát ilyennek.


Jah, és olyan magyar szó nincs, hogy "harapdosta", valamint más jelenetekkor is látszott, hogy elektromos nyakörv van a kutyákon.

2011. júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Látom nem láttad azt a részt, hogy Cesar Millan NEM rakott a kutyára elektromos nyakörvet és nagyon agresszív volt ezért egy tollas ütővel ment be a kutya ketrecébe. Aztán végül sikerült leállítania pár perc múlva. És nem volt kivágott rész ugyanis ott volt a kiscsaj akinek segített. 5-ször is megcsinálta ugyan azt. Aztán a kislány nem mert bemenni hozzá és Cesar megtudta, hogy használ elektromos nyakörvet és akkor mondta neki, hogy lehet erre is alkalmazni az elektromos nyakörvet. Amúgy szokta is mondani, hogy ösztönből cselekszik és én is szoktam úgy és beválik. Más rézst meg ő sok kutyák között nevelkedett és mivel megfigyelte, hogy hogy komunikálnak ezért tudta, hogy neki is hogy kell viselkednie, mint falkavezér.
2011. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%

Más részekben is ott a kutya nyakán az elektromos nyakörv. Nem láttam sok részt, valóban, de az a pár bőven elég volt hogy tudjam, van vágás, van nyugtató és van elektromos nyakörv, csak sutyiban..


Cézár is nevel kényszerrel, nála is összeverekszenek a kutyák, ő se csodalény, még kevésbé csodlatos kutyadoki. Ennyi!

2011. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
háát akkor én lehet hogy mást nézek de én eddig csak 1 vagy 2 készben láttam elektromos nyakörvet jó lenne ha utána néznél ennek a dolognak kedves utolsó válaszoló google a jó barátot ilyen ügyben;D
2011. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
mert olyan szó van hogy "jah" lehet hogy elírtam??o.O tudod megeshet mert ember vagyok...
2011. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Van elektromos nyakörv több részben is, ha nem vakít el cézár latinos sármja, akkor láthatod...
2011. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!