Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nagyon szeretem a...

Nagyon nagyon szeretem a kutyámat, mi lesz velem ha meghal?

Figyelt kérdés
:-I
2011. júl. 5. 12:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

5éves bernáthegyi, csak azért félek most mert egyik nap egy nagyott sikitott és egy nagy pukli

lett a térde alatt. Tegnap elmentünk orvoshoz és vettek tőle vért. Szerdán derült ki hogy mi a baja.

Remélem nem valami daganat szerüség. Apukám is sírt este, ő is imádja, azt mondta hogy ha rosszindulatú daganata van akkor már nem fogjuk sokszor látni őt...

Majd szerdán megirom mi lett vele.

2011. júl. 5. 13:15
 12/24 anonim ***** válasza:
hát én többször gondolok arra, hogy mi lesz a kutyáimmal ha velem történne valami. 7 kutyám van...ki foglalkozna velük és hova kerülnénk? pedig csak 23 éves vagyok de az ember ugyanolyan törékeny mint az állatok, elég egy rossz lépés és elüt egy autó, karambolozok, diagnosztizálnak nálam valami halálosat...a kutyáimnak jó élete van, nem félnek a haláltól és nem is értik, nem gondolnak rá. Persze nekem fájni fog bármelyiküket is vesztem el de túl lépek rajta (olyan sok közeli rokonomat vesztettem már el, hogy ettől már szinte nem is félek) de, hogy velük mi lenne nélkülem? én sokszor fekszem éjszaka ébren és gondolok erre órákon keresztül...
2011. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
hirtelen jelent meg a pukli? akkor lehet vérömleny vagy kiugrott a térde...meglepődnék ha ez valami halálos lenne...
2011. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem,igaz már több mint 10 éve az imádott németjuhászom halt meg hírtelen,akkor én idegösszeroppanást kaptam,egy hétig injekcióztak.A mai napig ha rá gondolok megkönnyezem :((

Remélem a kutyudnak semmi komolyabb baja.

2011. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ha a nagy pukli akkor keletkezett, akkor az nem daganat, ne aggódj. Az nem egyik napról a másikra jön elő, hanem hónapok kellenek hozzá. És ha már korábban is ott lett volna, akkor biztos észrevettétek volna. Szerintem nincs okod aggódni.

De azzal tisztában kell lenni, hogy a kutyák itt hagynak bennünket előbb-utóbb.

Erre lelkileg fel kell készülni. Persze ezt könnyű mondani, de valószínűleg én is belehalok majd egy kicsit, ha a kutyám itt hagy.


De ne felejtsd, a gondolatnak teremtő ereje van. Arra gondolj, hogy semmi baj nem lesz, és még hosszú évekig együtt lesztek:)

2011. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 MME ***** válasza:

Én amiatt aggódok, hogy mi lesz vele, ha ÉN meghalok. Senki nem tudja megadni neki azt, amit én, úgy, mint más a családjára gondol vészesetben, én rá (nincsenek gyerekeim, és jelenleg párom sem, mindenki más ellenne nélkülem, tudná folytatni az életét), de őt soha nem hagyhatom magára.


A lényeg, hogy te legyél neki, és nem fordítva.

2011. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ne gondolj a legrosszabbra, még ha daganat lenne is /nagyon remélem, hogy nem az/. Nekem 8 évesen operálták daganattal a kutyámat, másnap már akart jönni dolgozni / németjuhász lány volt, és őr volt velem/, pedig éjjel még bevérzett, újra fel kellett nyitni, és elégetni a hajszáleret. 13 évesen kellet elaltatni meg agyvérzés miatt. /feküdt, nem evett, nem ivott, nem mozgott, sajnos menthetetlen volt/.

Ő is, és a másik két korábbi kutyám is urnában van a szobámban.

2011. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Végűl felhívtuk az állatorvost és elmondta hogy hámsérülése van... Amit hála nem muszály műteni...

Egy korábbi sebből adódóan össze kellett varni a lábát és most ott keletkezett a pukli. Nincs semmi gond!!!! Nagyon örülök!!!! Meg is könnyeztük...

2011. júl. 10. 17:10
 19/24 anonim ***** válasza:
na látod nem kell mindig a legrosszabbra gondolni,remélem hamar meg gyógyul a kutyusod, ilyen dolgokba belegondolni sem merek:(
2011. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom 14 éves lesz,fajtájának átlagéletkorát már messze túllépte.Korához képest jó állapotban van,de látom,hogy egyre lassabb,hogy futna még,de nem megy neki...édesem.Mikor korábban egy-egy epilepsziás rohamakor mellette térdeltem,és beszéltem hozzá,mindig arra gondoltam,ha mégis most kell elmennie,elengedem.Mindenképpen elengedem,és én nem akarok hónapokig sírni miatta,de a 14 év az ember mellett...Csak békésen menjen majd el,mást nem kérek.Francba,mégsem vagyok olyan erős...mindenki elmegy,na,nem éri meg ellenkezni.
2011. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!