Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így nagyon rossz?

Ez így nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kutyámat Dog Chow-val etetem. És mivel semmi más nem vált be, jutalomfalatként Orijen tápszemeket kap :) Néha főzök neki, illetve nyers zöldségeket is kap. A kérdésem lényege az lenne, hogy nem baj, hogyha prémiumtápot csak jutalomfalatként kap? Mert nincs pénzem megfizetni egész hónapra. De azt olvastam, hogy a Dog Chow elég jó középkategóriás.


2011. júl. 8. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy rossz :) Szerintem semmi baj nincs vele. Gondolj bel, a tanyasi Pista bácsi keverék kutyája egész életében Morzsi tápot eszik, oszt mégis él! :D
2011. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a DC árában vannak jobb tápok is. Picit érdemes utána nézni: Brit, Arion, Josera, Kennel's Favorite, A.c.c ...
2011. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ACC pl.hol kapható?
2011. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link] (Ők csak dunántúli nagyvárosokban).


[link]

2011. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A dog chow nem rossz.

Amúgy kérdezz meg egy állatorvost, mert nekem cicám van és azt mondta ne a márkát meg az árat nézzem, hanem h mennyi benne a hús, és h kevés legyen a gabona. Ez nyilván a kutyáknál máshogy van, de biztos náluk is van vmi irányadó tápanyag összetevő.

2011. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a mi kutyánk évek óta házi kaját kap, maradékokat. a szöre szép, egészséges, játékos és semmi baja sincs. nagy ritkán kap darling kutya ropit - igaz olyankor majd ki csattan :). a lényeg szerintem nem a kaján van hanem azon h szereted és foglalkozol vele.
2011. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem mindegy, hogy 6-8 évig szeretheted vagy jóval tovább. Márpedig a jó koszton tartott kutya tovább él ... és a konyhai maradék nem igazán jó koszt.
2011. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igaz lehet, de eddig mindig nagyon sokáig birták vele:) és sztem te se csak zöldséget eszel, hanem sültet is, szal ugyanaz
2011. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!