Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával nyaralás? SOS

Kutyával nyaralás? SOS

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk Olaszországba, és visszük magunkkal az 1éves bolognesünket. Annyi a gond, hogy úgyis kutyabarát szállodába megyünk, akkor ha lemegyünk a strandra, vihetjük magunkkal vagy otthagyhatjuk a szállodában? Leengedik egyáltalán a tengerpartra? Nem vinnénk vízbe!
2011. júl. 9. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Olaszországban velünk nagyon kedvesek voltak és senki nem szólt a kutya miatt, sőt a strandon volt egy direkt kutyáknak kijelölt fürdőrész is.
2011. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem vinnétek a vízbe? A víz szempontjából szerintem teljesen mindegy, h ott egy kutya vagy nincs. A kutya sztem meg direkt kedvelné a fürdést. Ha fél tőle, akkor pedig egy remek alkalom a hozzászoktatáshoz. Nagyon eltudnak lenni a kutyák a vízben.
2011. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első: hova mentetek olaszországban?

2. hát azthittem ,hogy nem lehet bevinni:)

2011. júl. 9. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:

amire nagyon figyeljetek az, hogy Olaszország nagyon fertőzött a szívférgességet terjesztő szúnyogokkal. Olyan spot-ont tegyetek a kutyára ami ez ellen is hat és mindenképpen konzultálj az állatorvossal, hogy mire lehet szükség.

Ja és a kutya ne igyon csapvizet mert nagyon menni fog tőle a hasa, vagy szénsavmentes ásványvizet vegyetek, vagy vigyetek itthonról néhány palack vizet.

Mi Róma környékén voltunk:)

2011. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szinte mindenhol lehet találni szabad strandokat ahova a kutyákkal is lehet menni érdemes körülnézni vagy a szállodában megkérdezni biztos meg fogják tudni mondani.....én biztos nem hagynám a szobában.Sőt olaszban mindenhova beengedik....vásárlásnál,étterembe....

Hova mentek?

2011. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bibione:)
2011. júl. 9. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Körülnéztem egy kicsit a neten ....egy biztos van ahova lehet vinni a kutyát is: Pluto ,de ez fizetős és sajnos nem olcsó.:( Nézzetek körül mert biztos van másik is.Ahol eddig én jártam mindenhol volt olyan szabad strand vagy kijelölt dog beach és ahol most lakok itt is van csak a város szélén......jó nyaralást :)
2011. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönööm:)
2011. júl. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!