Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom a kutyám levinni sétálni mert ahol lakom mindenki póráz nélkül sétáltatja oda engedik az enyémhez meg sem kérdezik hogy szabad-e. Ha oda jön az ő kutyájuk szarnak rá nem érdekli nekem kell elzavarnom és engem néznek hülyének hogy elkergetem, megvédem + még ők vannak fel háborodva, azért is hülyének néznek hogy teszek rá pórázt. Ma is oda engedte egy ilyen szaralak mert nem tudok rá mit mondani és mikor megakarta kapni a dögje az enyémet hangosan elkezdett röhögni hogy az ő kutyája mennyire kemény meg hogy ő mi mindent megtehet és az ég világon nem csinált semmit nekem kellet leszednem. Mit csináljak hogy az enyém ne féljen vagy hogy egy kicsit bátrabb harciasabb legyen, megvédje magát vannak ilyen játékok ilyen harci kiképzések amit otthon vagy szabadban tudok vele játszani (pl.: rongy húzgálás stb.)Tudtok ilyet mondani vagy talán még azért félénk mert kölyök( 7 hónapos német juhász keverék még kicsi marmagassága: 40cm

súly 20 kg.) Nagyon megköszönném a tippeket tanácsokat bármit Sürgős!Még egyszer előre is köszönöm segítségeteket!!!!


2011. júl. 9. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
mond a gazdájuknak hogy ne engedje ide a kutyáját mert a tied verekedős vagy valami ilyesmit találj ki. Az ennyémmel is ugyanez a szitu,ha megjelenik az intimszférájában egy kutya akkor már egyből megtámadja sajnos. Nem én szocializáltam amikor kicsi volt,felnőtt korában került hozzám. (4. éves pitbull)
2011. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nincs ilyen képzés, vagy megjön felnőtt korára az önbizalma, vagy nem.

annyit tehetsz, hogy kerülöd az ilyen embereket.

2011. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán ha néha te is odaengednéd más kutyákhoz,akkor tudna szocializálódni,megszokná,még játszana is.Miért félted ennyire?Más kutyák is játszanak.
2011. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem szocializált mert szeret játszani ismerkedni birkózni más kutyákkal de van amelyik nem szimpatikus neki ahhoz nem megy oda és a másik fél erre oda engedi.
2011. júl. 10. 16:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!