Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora kutyaház kell egy...

H.Andreaa kérdése:

Mekkora kutyaház kell egy Rottweilernek?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos rottweilerem, és jelenleg egy másik nagytestű kutyával alszik, de már nem mindig engedi be maga mellé, pedig bőven van hely. Ezért szeretnék neki csinálni egy saját házat, csak nem tudom körülbelül hányszor hanyasra lesz szüksége ha eléri a végleges méretét.

Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2011. júl. 10. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a standardban a marmagasságot, és mérd meg a kutya hosszát. Ugy csináld, hogy bőven legyen helye megfordulni, nyújtozkodni, elnyúlni bent, és felállni. De azért be is tudja melegiteni a testmelegével.
2011. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De még csak 5 hónapos!! Jó lenne ha nagy korában is beleférne :D

A magasságot megnéztem, az olyan 60 cm, csak a szélességet és hosszúságot nem tudom.

2011. júl. 10. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát kb. egy 150x150-es méretű!
2011. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a legnagyobb méret. Nem számít most mekkora előbb utóbb úgyis megnő és akkor majd jó lesz neki a nagy ház! :)
2011. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ugyan már 150*150es az nagyon nagy! Itt nézd:

[link]


Rottweilernek elég a 90*100as!

2014. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!