Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyája is csinálja ezt...

Más kutyája is csinálja ezt vagy csak az enyém ilyen?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a 7 hónapos törpe pincseremen, hogyha valaki tapsol akkor bármit megtenne azért, hogy a fejét bedugja a két kéz közé és úgy tapsoljanak. A másik szokása az, hogyha valaki zenére ütemesen dobol a kezével akkor a hátára fekszik és ő is ütemre elkezd bólogatni a lábaival meg rugdossa a levegőt közben.

Volt már több kutyám is és most is van még egy német juhász és őnála is egyre többször veszem észre, hogy utánozza a kicsit.

Ez egyedi, vagy nektek is csinál ilyet a kutyátok?: D


2011. júl. 10. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
jaaj ezt az enyém is csinálta,nekem is pincserem van,rájöttem,miért csinálja...mert idegesíti a tapsolás...:)a közelében nem szabad tapsolnunk,mert összevissza nyalja a kezünketXD
2011. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Volt egyszer egy vicces eset ez miatt. Elmentünk egy szabadtéri koncertre vele és mellettünk állt egy házaspár, ők elkezdtek tapsolni a kiskutya meg elkezdett a kezükhöz ugrálni, de pont a két kéz közé ameddig abba nem hagyták:) Persze aztán elmentünk onnan, hogy ne zavarjuk őket, de azért vicces volt.

2011. júl. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!