Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzel a szomszéd kutyája mit...

Tüzel a szomszéd kutyája mit tehetek, h ne szenvedjen az enyém?

Figyelt kérdés

van egy hím, 1,5 éves havanese kutyám,ha tehetné a nap 24 órájában a szomszéd kerítése mellett állna,mivel az ottani szuka tüzel,este ha beviszem egész éjjel az ajtónál sír,vagy ugat úgyhogy 2napja nem aludtam sem én sem ő.

Mindenképp ivartalanítani szeretném,de addig tudok vele bármit kezdeni?nagyon rossz látni,hogy szenved.


2010. szept. 10. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz mit tenni az ösztönei ellen!Én ezért is ivartalaníttattam a kutyámat mert 2-3 hetente másik szuka tüzelt a környéken mi meg már hülyét kaptunk mert csak sírt,nem evett stb.!Azóta sokkal jobb mert még az sem érdekli ha a tüzelő szuka az orra elé dugja a hátsóját!:)
2010. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Az enyém nincs ivartalanítva, rengeteg tüzelő szuka van a környéken, de ő csak séta közben hülye.

Eszik rendesen, alszik, itthon nem hisztizik.

2010. szept. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem szenved. Izélhetnéke van, fájdalmat nem okoz neki. Ha nem bírod, akkor irány a doki. Egyébként utána is fog "érdeklődni" a lánykutya iránt, csak nem olyan mértékben.
2010. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Essetek túl a műtéten gyorsan, ez a legnagyobb segítség. Sajnos az ösztönei ellen tényleg nem nagyon tudsz mit tenni, arról nem beszélve, hogy ezek olyan ügyesek, hogy addig fognak szemezni, míg végül megoldják a dolgot. Sokszor a betonfal sem elég biztonságos :)
2010. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 péter 2 ***** válasza:
0%
Engedd át!
2010. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanítsd
2010. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,megsürgetem a műtétet
2010. szept. 10. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
verd ki neki
2010. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!