Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kiskutyát igényes tenyészt...

Egy kiskutyát igényes tenyésztőtől hány hetes kortól lehet elvinni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Minimum 8.
2011. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8 hét. Akkor már leválasztják.
2011. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
tenyésztőt onnan ismered meg, hogy van kennelnév, szerződés és tk + chip
2011. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 11. 12:23
 5/19 A kérdező kommentje:

Akkor abba ne ugorjak bele, hogy rendőr szülőktől 25 e ft.

Végülis nemkell nekem tenyésztőtől, csak jó idegrendszerű kutya legyen.Ha az anyja apja rendőr akkor csak jobb mintha 5 e ért venném valami paraszttól.Vagy nemjól gondolom?

2011. júl. 11. 12:27
 6/19 anonim ***** válasza:

A "rendőr szülők" jelentheti egy törzskönyves szülőpár almát. Jelentheti akár keverék kutyák almát. A rendőrségen sokszor nem is kell törzskönyv, hiszen nem szaporítják azt az egyedet tovább, csak használják, amíg nyugdíjazzák.

Általában nem is szoktak fedeztetni dolgozó kutyával, sem elletni,csak fű alatt .

2011. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Akkor abba ne ugorjak bele, hogy rendőr szülőktől 25 e ft.

Végülis nemkell nekem tenyésztőtől, csak jó idegrendszerű kutya legyen.Ha az anyja apja rendőr akkor csak jobb mintha 5 e ért venném valami paraszttól.Vagy nemjól gondolom?"


nem jól gondolod...ha olcsó, tk nélküli, nem idegbeteg/beteg kutyát akarsz, akkor érdeklődj a menhelyen vagy fajtamentőknél és válassz onnan egy felnőtt kutyust

2011. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

5000-ért paraszttól? Nem igazán értem ezt a jelzőt, de szerintem 25-ért is csak "paraszttól" kapsz kutyát.

Megbízható helyről 70-80 ezerért tudsz kölyköt venni.


De ha úgy gondolod, hogy a 25 ezres kölyök szülei jó idegrendszerűek, szűrve voltak (DP ellen mindenképp!!!) akkor lelked rajta.

8-9 hetes kor előtt nem szabad elhozni, mert a későbbiekre nézve ez nagyon fontos időszak a kiskutya életében.

2011. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Elnézést a "paraszt" szóért.Ezt úgy értettem, hogy a kutyákat nem akarták, csak úgy besikerült és hát akkor adjuk el kb 5000 ért úgyis elviszik.Ja és persze nem törődtek velük, kitudja milyenek a szülő kutyák is stb..ilyenekre gondoltam.
2011. júl. 11. 12:51
 10/19 anonim ***** válasza:
A 25 ezer is körülbelül ugyanaz a "nem törődünk vele csak vigye már el valaki" kategória. Kevés olyan van, hogy véletlenül besikerül egy alom, rendesen ellátják, oltják, chipezik a kicsiket és eladják önköltségi áron. Mert 8 hetes koráig a 25 ezer az körülbelül az önköltségi ár. Sokkal jellemzőbb, hogy aki ennyiért adja az ugyan úgy csak a legminimálisabbat költi a kiskutyára, hogy zsebre tehesse a pénzt.
2011. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!