Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mint kiderült beteg kiskutyát...

Mint kiderült beteg kiskutyát vásásroltam tenyésztőtől. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Sajnos a kutytus 4 napon belül elpusztult. Az állatorvos szerint biztos, hogy már betegen hoztuk el, mert a betegség amiben elpusztult több nap a lappangási ideje. A tenyésztő a boncolást követően sem fizetett kártérítést.
2010. jún. 19. 17:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a szerződésedben? Másik kutyát felajánlott?
2010. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
tenyésztő??, szaporító volt, nem tenyésztő :S sajnálom a kutyust, de legalább megtanulod egy életre, hogy egy egészséges fajtakutya nem 20 ezer Ft...:(
2010. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha volt adásvételi vidd vissza. Ha nem volt akkor is vidd vissza csak nagyobb emberekkel.Ha nem veszi vissza nyomd tele azokat a fórumokat ahol hirdet az igazsággal.
2010. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Szomorú, de mégis igaz. Mi úgy vásároltunk kiskutyát hogy előtte az állatorvos végignézte a betegségeit, a herezacskóját és mindent hogy egézséges-e, mert szeretnénk továbbtenyészteni. Miért?, nem kértetek előtte egy állatorvost hogy vizsgálja meg?
2010. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
megtudhatnám a kennelt? esetleg a fajtát?
2010. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

nem egészen értem, biztos, hogy tenyésztőtől vetted? Mert én egyet sem ismerek aki azonnal ne adnávissza a pénzt, vagy ne kínálna új kutyát.

És mi volt ami 4 nap alatt elvitte?

2010. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért mondom de akármilyen jó egy tenyésztő, nem CSAK egészséges kutyái fognak születni! A különbaség az hogy náluk sokkal kevesebb beteg kutya születik és jobban törődnek ezzel.
2010. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Persze tenyésztőnél is előfordulhat betegség (bár a 4 napot még mindíg nem értem) de a tenyésztő azonnal felajánl egy új kutyát. Nem engedheti meg magának, hogy ne tegye.
2010. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
mit nem értetek rajta? gondolom, nem volt meg a parvo oltása a kutyusnak...
2010. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
arról volt szó, hogy tenyésztő. Ha még oltása se volt akutyának, akkor a kedves kérdező miből gondolta,hogy tenyésztőről volt szó?
2010. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!